Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire elfogadott a mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott a mai világban ha valaki biszexuális?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, milyen helyre születél.


De sokszor a melegek sem jobbak a heteróknál elfogadásban. A legtöbben egy múlandó dolognak hiszik, ...ha Egyáltalán hisznek benne, hogy létezik. Valaki fétisként vagy pár alkalmas muriként kezeli,hogy "feldobja az uncsi kapcsolatát". Valaki egyáltalán nem hajlandó biszexekkel kezdeni, mert "mind hűtlen/szexmániás/állandóan elégedetlen azzal akivel éppen van/stb". Sőt! Sőt, nem egyszer hallottam, hogy "ez csak egy múló szeszély és egyébként az illető meleg vagy heteró csak még nem akarja bevallani magának". :)


Ezek körül természetesen egyik sem igaz, de az emberek imádják démonizálni ezt az irányultságot. :) Szóval kb meg tudod saccolni, mennyire...

2019. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Rólam elég sok mindenki tudja, mert nem csinálok túl nagy titkot belőle, és semmi negatív nem ért eddig.

22/L

2019. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
2-es, nőként gyakorlatilag érinthetetlen vagy ezen a téren.
2019. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint?
2019. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha boldog akarsz lenni, akkor leszod :) biszex nő...
2019. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Van olyan tudományos nézet, miszerint a szexuális orientáció az emberi agyban csak születés után alakul ki a csecsemőt majd a kisgyereket érő külső ingerek hatására.
2019. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 ..."brit tudósok"....? :DD
2019. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel h más mit gondol....
2019. jan. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hála istennek egyre elfogadottabb, de azért nagy a szórás. Nagyvárosokban inkább, kis falvakban kevésbé.
2019. jan. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem reklámozom, de ha szóba kerül baráti körben, akkor nem tagadom, hogy bi vagyok és csináltam már fiúkkal. Semmi negatív hatás nem ért miatta.F.
2019. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!