Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha elmegyünk nyaralni egy...

Ha elmegyünk nyaralni egy apartmanba, ahol mások is vannak, több kis gyerekes család mennyire lehet elfogadott hogy egy fiatal 18-19 éves lány ne vegyen fel bikini felsőt csak bikini alsót?

Figyelt kérdés
És esetleg mennyire kell tartani a megerőszakolás lehetőségétől? Fiúk, lányok ti hagynátok a barátnőtöknek hogy csak bikini alsó legyen rajta?Most voltunk nyaralni a Balatonon és mikor napoztam többször is eszembe jutott, hogy levegyem, de féltem, hogy mit mondanak majd az emberek, kis gyerekes családok, meg ugye én is apával öcsémmel meg a nagymamámmal mentem és ő biztos ki akadt volna. De jövőre ha mondjuk egyedül vagy hát a pasimmal/baráti társasággal megyek simán levegyem vagy inkább ne?

2017. aug. 18. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánosan nem illik. Ha baráti társaságban vagy, akkor meg kell kérdezni, zavarja-e őket. Vagy inkább érezni kell, hogy zavarná-e őket, mert lehet, hogy nem merik majd azt mondani, hogy igen, de a hátad mögött húzzák a szájukat.
2017. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%

tedd ki ha nem szégyeled, könnyebb ugy pasit fogni

legalább látják hogy szabadpréda vagy és könnyen kapható :-o

2017. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Engem nem zavarna, tetszene is ;) biztos szép melleid vannak
2017. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Apartmanban megerőszakolás? Szerintem ez butaság.


Ha csak kettesben vagytok, azt csináltok, amit akartok...

Ha baráti társaságban, akkor meg ami a társaság kultúrájába beletartozik... de tuti, hogy megbámulnak majd.

De publikus helyen sztem inkább kerüld.

2017. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem vagyok könnyen kapható kicsit sem. Tegnap jöttünk haza és kedden jöttek ilyen szellemi fogyatékos csoport 22-en plusz három kísérő és két-három pasi már akkor is megbámult mikor bikinibe kifeküdtem napozni. Meg azért ott a parton elég sok srác volt, ezért is érdekelt a megerőszakolós rész. Szóval, akkor nyilvánosan ne? De gondolom, olyan strand, vagy kijelölt hely nem igazán van, ahol ez elfogadott vagy igen? Mert a nudista strandokon ugye a bikini alsó gáz.
2017. aug. 18. 19:18
 6/17 anonim válasza:
60%

Voltunk idén balcsin mi is, és simán a Zamárdi strandon láttam legalább egy tucat 20-40 közti nőt akik háttal, bikini felső nélkül napoztak..

Szerintem nincs ebben semmi rossz.

2017. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy a kérdést feltetted... hááát, megnézném magamnak azt a "baráti társaságot"
2017. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Kedves kérdező! Ha anyaszült meztelenül napozol, akkor sem erőszakolhat meg senki. A tested nem a közvagyon része, azzal te rendelkezel, a te engedélyed szükséges ahhoz, hogy valaki akár csak megérintse! A megerőszakolás az ERŐSZAK, nem egy elfogadott társadalmi szokás, bármit is állítanak erről ismerőseid, családtagjaid, vagy akárki más, ami alapján ez a kérdés egyáltalán megfogalmazódott benned!
2017. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, az olyan férfiakat, akik képesek erőszakot elkövetni nem érdekli, hogy szabad-e vagy sem, de lehet hogy rosszul tettem fel a kérdést és az lenne a helyes kérdés hogy: nagyobb-e a valószínűsége annak, hogy valaki megerőszakoljon, esetleg félre értse a helyzetet és tényleg azt gondolja, hogy ha oda jön hozzám megcsinálok neki bármit...?
2017. aug. 18. 21:13
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

A kis gyermekes családoknál beszéld meg.

A többieknek meg tudomásul kell venni, és kész.

2017. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!