Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem merek szexelni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek szexelni egy idegen férfival?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok, és kiváncsi arra hogy milyen érzés az anális szex, de nem merem megtenni!

2019. jan. 4. 13:13
 1/6 anonim válasza:
100%

Mert azt gondolod, hogy nem helyes...vagy, hogy mások mit gondolnak majd...vagy, hogy nem normális gondolat.

Mind ez, azért van, mert ebben világban nem ez elfogadott dolog.

2019. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert nem tudsz idegen férfival szexelni, ha csak nem lyukas WC szex...

Ha meg már megismerted, már is nem lehet idegen :D

2019. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem mered..vagy igy marad es egesz életedben vágyakozol vagy a tettek mezejére lépsz es kiprobálod,,en azt tudom mondani,h nem bánod meg,,nekem tetszik.
2019. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert idegen? Férfival akarod kipróbálni, vagy csak az anális szexre vagy kíváncsi?
2019. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg szép h nem mersz egy idegennel
2019. jan. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valahol érthető, hogy nem mersz szexelni egy idegen férfivel, de rengeteg lehetőség van, hogy előtte megismerd a másikat. Amikor én ennyi idős voltam, mint te vagy most, nem volt még internet. Öt, tíz perc ismerkedés alatt kellett eldöntenem, hogy lesz szex, vagy nem. Kérdés, te mennyire akarod.
2019. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!