Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van más is itt, akit nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is itt, akit nem érdekel a másik szerepe, csak simán elmenne vele egy körre, ha tetszik az illető?

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Milyen szerep?
2017. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szexuális szerep. Aktív vagy passzív.
2017. aug. 17. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Két passzív nehezen boldogul egymással.
2017. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, megelégszek azzal, ami történik.
2017. aug. 17. 22:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Senki? Pedig már kezdtem azt hinni, hogy akik a sportos felsőtestemet dícsérik vagy akik szerint jóképű vagyok, azoknak másra is jó vagyok, nem csak egy kiadós dugásra. De már látom felajánlani is felesleges egy aktívnak, hogy leszopom, úgyis elhajt, ha nem dughat meg.
2017. aug. 18. 19:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is aktív vagyok, ezért aktívval példálóztam.
2017. aug. 18. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De, biztos van ilyen, hát nem csak dugásból áll a világ, csomó más dolgot is lehet csinálni.

Aki elküld azért mert nem dughat meg, annak a szexuális kultúrája a béka segge alatt van, szerintem.

26F/aktív

2017. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"De, biztos van ilyen"


Most ezt nem értem. Te ilyen vagy? Ha igen, akkor miért azt írod biztos van ilyen, miért nem azt, hogy te ilyen vagy?

2017. aug. 19. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!