Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elmondjam neki vagy ne mondjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy ne mondjam vagy mi lenne a legjobb tenni valo?

Figyelt kérdés

Van parom. 3honapja vagyunk egyutt. Ő ferfi.

Neki van nagyon reg ota tobb eve egy leszbikus baratja, akivel en 2hete osszeismerkedtem. Parommal megbeszeltuk mivel BI vagyok igy havonta 1x csajozhatok. Viszont a csajjal annyira jo baratnok lettunk, hogy kezdek beleszeretni. Oke hogy rohadtul bejon, de kezdek durvan beleszeretni:) de kozne parom is szeretem.. miert lehet ez? Mit tegyek hogy enyhitsem ezt? A Csaj tudja es latja meg mondtam is neki hogy tetszik. A belsoje nagyon nagyon megfogott de a kulsoje is. Elmondjam neki hogy beleszerettem vagy mi tegyek? O 28/L/L

En 20/L/Bi


2019. jan. 23. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
És még azt mondják, hogy nem lehet egyszerre több emberbe szerelmesnek lenni. Dehogy nem! 🙂 F
2019. jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a gaz hogy nagyon zavarba tud hozni. Jobban is mint akarmikor a parom.
2019. jan. 23. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse tudod enyhíteni szerintem.
2019. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Döntsd el hogy kit szeretsz igazán.
2019. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha igazán szeretsz valakit akkor nem "szeretsz" bele csak úgy másba ilyen hamar, ok nélkül, nemtől függetlenül. Nekem az az érzésem, hogy te nem is szereted a jelenlegi párod igazán, de még abban se vagyok biztos, hogy a meleg barátnőjébe szerelmes vagy. Az, hogy megkívánsz valakit az nem jelenti azt, hogy szerelmes is vagy az illetőbe, az valami sokkal mélyebb dolog, és nem nézel olyan könnyen félre.
2019. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4!

Banom en hogy mi az erzesed.. en tudom hogy mi, es de nagyon szeretem a parom es paromnak nem a baratnoje hanem csak egy barat/ismeros.. es de ...

2019. jan. 23. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát kiírsz egy kérdést egy publikus oldalra, aztán kapsz egy olyan választ amit nem szeretnél hallani, még lehet, hogy igaz is, akkor meg borul a bili és megy a hiszti, hogy téged nem érdekel más véleménye és teszel rá. Nagyon felnőttes viselkedés.
2019. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szerelmes vagy, hanem vágsz a női testre, érintésre, közelségre és törődésre. Ezt a pároddal is beszéld meg, és a lánnyal is.
2019. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Parommal megbeszeltem tegnap este, o mondta hogy amikor akarok menjek csajozni.. o megerti hogy biszex vagyok. Ee mehetek amikir akarok csajhoz.. csak o ne legyen kevesebb..nem lesz. De lehet g csak vagyok ra, nemtudom. De mindent tud a parom. Egyebkent meg otletet kertem nem anyazast h nem szeretem vagy x dolog..
2019. jan. 24. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!