Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba aki meleg, elmondjam neki mit érzek?

Figyelt kérdés

Főleg meleg pasik véleménye érdekelne, ti hogyan reagálnátok ha a legjobb (lány) barátotok belétek szeretne?

Nem tudom elmondjam e neki, de borzasztó lenne ha emiatt többet nem barátkozna velem...



2016. máj. 3. 01:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban örülnék neki, ha ezt tisztázná velem. Őszintén szólva nem tudom, pontosan hogyan reagálnék rá. Nem pánikolnék vagy ilyesmi, hanem inkább sajnálnám egyértelmű okok miatt.
2016. máj. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért szeretsz bele meleg pasiba, mert valójában nem is akarsz pasit. A meleg pasi számodra elérhetetlen.
2016. máj. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Furcsa ez az emberi természet, pontosan tudom hogy elérhetetlen, mégis valahol reménykedem benne hogy az enyém lehet...

1. válaszoló: Oké hogy sajnálnád de mit tennél? eltávolodnál tőle?

2016. máj. 3. 01:54
 4/15 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat kérek.
2016. máj. 3. 11:54
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb barátom lány. Nagyon szoros és közvetlen a barátságunk. Ha most bevallaná hogy szerelmes belém, hát először is nagyon zavarba jönnék :D Nem távolodnék el tőle emiatt, de mindenképp tisztáznám, hogy én ezt nem tudom viszonozni. Ha nem tudna továbbra is csak barátként kezelni, akkor viszont nem tudom mi lenne. Ha meg esetleg nyomulna, akkor az valószínűleg a barátságot is tönkretenné.
2016. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#4 csak ennyit mondanék: https://www.youtube.com/watch?v=lLEwO2tuRls


Kérdező: Jobb ha őszinte vagy, ha tényleg a barátod akkor ezt szerintem meg tudjátok beszélni, tisztáztok mindent, a barátság őszinteségen alapul, szóval ha egy ilyen fontos dolgot (szerintem) nem mondasz el, nem csak a barátság, de a kapcsolat is meg romlik egy idővel,

2016. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nem ide illik de hova lett a #4 válaszadó ?
2016. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Biztos rájött hogy hülye választ adott és kitörölte a hozzászólását. :)

Amúgy nem nyomulnék rá, tudom hogy elérhetetlen de elszeretném mondani neki és azt akarom hogy ugyanilyen maradjon a viszonyunk. Ha eltávolodna tőlem... abba belehalnék...

2016. máj. 3. 19:55
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban örülnék, ha őszinte lenne velem és tudnék róla. Viszont próbálj belőle kiszeretni, amilyen gyorsan csak tudsz. Tudom könnyű ezt mondani, pontosan olyan ez, mint amikor mi szeretünk bele egy hetero srácba. De mást nem lehet tenni, főleg ha nem szeretnéd barátként elveszíteni.

19/f

2016. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: Valahogy könnyebben el tudom képzelni, hogy egy heteró pasi beleszeret egy meleg pasiba, mint hogy egy meleg pasi egy lányba.

Hiszen aki meleg, az már átesett egy olyan fázison ahol rájött kiket szeret, kivel tudja elképzelni az életét, valószinüleg egy heteró pasi még soha nem is gondolkodott más lehetőségen, akár biszex is lehet csak nem tud róla mert nem volt a közvetlen közelébe meleg pasi!

2016. máj. 3. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!