Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalta a legjobb barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta a legjobb barátnőmet a barátja. Elmondjam a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Tök véletlenül hallottam meg. A srác (akivel amúgy szintén jóban vagyok) konkrétan térden csúszva könyörög, hogy ne mondjam el, mert nem jelentett semmit neki, részeg volt, meg stb. És hogy mindennél jobban szereti a barátnőmet. (ez amúgy tényleg így van, nem kételkedem benne)

De annyira aljasnak érzem magam...a barátnőm annyira érzékeny és mimózalelkű, szerintem tönkremenne, ha megtudná...nem tudom, mit tegyek.

Ti mit tennétek?

18L


2016. máj. 27. 23:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Ne szólj bele. Ez nem telefon.
2016. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos nem tudok jó tanácsot adni ismeretlenül. De az ittasság nem mentség, nem érdemli meg a lányt, ezt férfiként mondom.

És nem szép tőle, hogy ezzel terád is egy terhet rak. Pedig nem a te dolgod lenne ezzel foglalkozni. Nehéz ügy.

Ha szereti, akkor a barátja álljon oda elé és mondja el neki, ezzel téged is megkímélne attól, hogy emiatt emészd magad. Legyen már férfi, vállalja a tetteit és következményeit!

2016. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Én a barátnőmre is megharagudnék, ha egy ilyen fontos dolgot eltitkolna előttem. Igazából a srácnak kéne elmondania...
2016. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 RRR ***** válasza:
28%

ne tedd

ha kevered a kakit rád is fröccsen


elvesztheted a legjobb barátnőd,még ha igazat mondasz akkor is

2016. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én is kiakadnék rád (is) a barátnőd helyében. Valóban arany középút ha a pasi mondja el...
2016. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
4. Inkább akkor vesztené el, ha utólag kiderülne, hogy tudta és nem mondta el. Nem? A 2. voltam.
2016. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg a srácnak, hogy valja be, így a legtisztább.
2016. máj. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok még mindig. Inkább beszélj a fiúval, mondd el neki, hogy ez nagyon kellemetlen ügy, amibe hozott téged is, és amit tett, az egyébként is nagyon gáz, és a te érdekedben is szedje össze magát és mondja el neki ő. Mindenki így járna a legjobban. Ki is akadhatsz rá, ordíthatsz is vele, ha nem akar belemenni.
2016. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy igen.

Előtte szólj a pasinak, hogy adsz egy hetet, hogy elmondja, és ha nem, utána mondod.

A legjobb barátnőknél alap kell legyen az őszinteség akkor is, ha fáj.

2016. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, nem votl egyéertelmű, akkor akadnék ki, ha nem csinálnál semmit
2016. máj. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!