Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek minden férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden férfi kíváncsi mások farkára?

Figyelt kérdés

Aki heteró, az is kíváncsi rá hogy kinek milyen farka van?

Vagy ebben az esetben már biszexuális?

Azért kérdezem,mert engem iszonyatosan izgat.

Na nem úgy hogy szexelnék férfival, csak a látvány és hogy milyen érzés lehet megérinteni,kiverni másét!



2019. jan. 26. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Ilyet egy heteroszexuális férfi nem gondol. Szerintem a hetero embereket taszítja a másik azonos nemű ember nemiszerve
2019. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Hetero férfi nem vágyik másik férfi farkának a kiverésére szerintem.
2019. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Akkor ez nagyon gáz hogy engem izgat?Pedig menyasszonyom van és tökéletes a kapcsolatunk!

Mégis,időnként felizgat a látvány.Elképzelem,hogy milyen érzés lehet másét megfogni és kiverni.

2019. jan. 26. 22:53
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Próbáld ki ha erre vágysz.Nem olyan tabu ez ma már.
2019. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Engem egyáltalán nem izgat, hogy másnak milyen farka van, és nem is verném ki senkinek.


Ha te erre (is) izgulsz, akkor bizony biszexuális vagy.

2019. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Én is így vagyok ezzel. Semmi gond ninxs. Én szívesen nézelödöm és az a tapasztalatom hogy azok a pasik is méregetnek engem akik teljesen heteronak vallják magukat.

22/F

2019. jan. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

6 os nekem is ez a tapasztalatom hogy ha lopva is de megnézik

21f

2019. jan. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Én nem nézegetem senki farkát. Ha az enyémet nézik az engem meg nem érdekel.
2019. jan. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon sok hetero is megnézi a másik farkát, már csak az összehasonlítás miatt. Méret, kinézet, stb. Ha te arra is vágysz, hogy megfogd, vagy ki is verd, akkor biszex vagy. A legjobb, ha megteszed, hogy tudd, milyen, és érdekel-e továbbra is.
2019. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Egy hetero pasi, csak rápillant a másik farkára, pont, mint a karjára, vagy hasára. Esetleg megjegyzi magában, hogy "szerencsés a csávó" és ennyi ! Ha téged szexuálisan izgat, hogy szeretnéd megfogni, felállítani, kiverni másét, és izgat a látványa ha élvez, akkor BISZEX vagy. Innen a köv. lépés, hogy milyen lehet bekapni. (Csupán kíváncsiságból ) Tudom, én végig jártam ezt az utat. Ez független a barátnőtől, vagy feleségtől.
2019. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!