Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves melegek! A szívére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves melegek! A szívére vagy a farkára hallgasson az ember?

Figyelt kérdés

Egyszerűen az a sajnálatos tény, hogy ketté vagyok érzéseimben szakadva. Lelkileg mely erős mély érzelmekhez vezet, a korombéli / kicsivel fiatalabb srácok fognak meg.

A farkam viszont el van tévedve, nagyon a tőlem 20 - 25 évvel idősebb férfiakra gerjedek. Fantáziálni is arról fantáziálok hogy idősebb sráccal legyek... de lelkileg csak a korosztály érdekel. Mit tegyek?



2016. dec. 5. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Rám:)
2016. dec. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
először hallgass a farkadra, aztán ha kivadultad magad akkor a szívedre
2016. dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi rossz. Én is így vagyok ezzel sokszor: vannak olyan típusú pasik, akik szexuálisan nagyon izgatnak, de érzelmeket nem tudnék irántuk táplálni. Olyanok is vannak, akikbe simán szerelmes lennék, de szexuálisan nem izgatnak.

Viszont ha kitartóan keresel s nem adod lejjebb az igényszintedet, akkor előbb-utóbb sikerül találnod egy olyan valakit, akiben mindkét dolog egyszerre megvan.

2016. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lelkedre.

Ha valakivel meg van a lelki kapcsolat akkor automatikusan jönni fog a testi is,viszont fordítva hiába jó a szex,ha nem tudsz vele megbeszélni semmit,nem bízol benne,nem igazi társ.

Persze ha alkalmi kapcsolatot akarsz az más téma.

2016. dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha a szívedre hallgatsz,

akkor meleg vagy.

Ha a f..kadra hallgatsz,akkor b..i vagy....

2016. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Szóval egy egyéjszakás kalandot nem is tudnál elképzelni a saját korosztályoddal, viszont a kapcsolat mehetne?
2016. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#2-sel értek egyet

én is így voltam, kiéltam magam, és utána megtaláltam a tökéletes pasit, akit már 2 éve szeretek :) 22A

2016. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Hallgass mindkettőre :) alkalmi időssel, kapcsolat korodbelivel:)
2016. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dasdhuszar válasza:
84%
Én egy tőled 25 évvel idősebb kanci vagyok
2018. máj. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!