Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nők/lányok mi lenne a reakciót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok mi lenne a reakciótok ha kiderülne a pasitokról hogy biszex?

Figyelt kérdés

2019. jan. 25. 13:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%

Semmi:)

Nincs benne semmi baj!

L

2019. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
20%
Azonnal kidobnám.
2019. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
5%

Lapáttal hátba verném.Majd a cuccait az ablakon küldeném utána.

Egy férfi s..ge után,hozzám nem nyúlna az biztos a g.,é.

2019. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
81% os aki azt mondta hogy nők nem ítélik el ilyenkor hol van?
2019. jan. 25. 14:13
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Egy ember véleményére vagy kiváncsi vagy mások is hozzászólhatnak?
2019. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Nők és Lányok ! Van fogalmatok arról,hogy mennyi biszex férfi van? Szerintem nagyon megdöbbennétek, ha tudnátok.

Szomszédomban egy ideális fiatal pár, vallásosak,jó modorúak,intelligensek, de a férfi szinte minden héten más fiút hoz fel ( csempész fel ) és hancúroznak...majd kb bő egy órával anyuci hazajövetele előtt elsomfordál a fiú...a férfi pedig lemegy virágért, mert az ő élete párja szereti, ha így várják este haza.

És akiről tudok, nem egy több gyermekes családapa, van,aki vidékre utazik, ott van férfi szeretője. Nem értem, miért jutnak ide a kapcsolatok, talán már nincs is igazi,érzelmes kapcsolat, csak díszletek.

Ha pedig meleg, akkor miért házasodik, így két ember,vagy több lelki élete is tönkremegy. Mert a szeretőnek sem jó, ha apuci hét végén, vagy unnepekkor éli a példás családi életet.

2019. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Tapsvihar, aztán irány sztrappont venni. Csak nem gondolod hogy elítélnénk.
2019. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
13%
Elzavarnám a fszba
2019. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
Kiderült, azóta is együtt vagyunk.
2019. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

Emberek azért ne haragudjatok rám, hogy nem töltök a napi 24 órát a gyakorin hogyha 13:48 kor felraknak egy kérdést 13:56kor meg jön egy negatív válasz akkor 13:57kor már itt legyek. :DD

Ennyi erővel ti hol voltatok ennél a kérdésnél ma?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__9..

Mert én itt kiálltam a biszex fiúkért, próbáltam jobb kedvre deríteni a kérdezőt, és elmondtam a véleményemet az olyan lányokról akik kettős mércéznek, na és ti hol voltatok?

27 pontos még mindig nem azért tartalak annak aminek mert nem nyaltál körbe, sőt már egy párszor el is mondtam hogy én utálom akik azt teszik, pláne ha a fiúkra meg b*ziznak, én akkor lennék a legboldogabb ha ugyanúgy kezelnék a heterokat, biszexeket, melegeket, fiúkat lányokat. Senkit nem istenítenének, nyalnának körbe, mindenki egyenlő lenne.

Kérdező én nem mondtam hogy a nők nem ítélik el én azt mondtam hogy sok nő nem ítéli el. A szerintem értelmesebb réteg. Csak meg kell találni őket. Fiúknak se tetszik mindenkinek két lány, de nem is azokat keresem akiknek vágyálma hogy biszex nője legyen mert az milyen szexi, hanem akiknek az az álma hogy szeressék egymást egy lánnyal, és ne érdekelje őket hogy az biszex vagy hetero, meg hogy kivel szexeltem előtte.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__9..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__9..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__9..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__8..

Nézd látod mennyi cuki lány is van.

És amúgy gusztustalan a hozzáállásuk azoknak akik itt írtak, ha emiatt eldobnák a szerelmüket akkor úgy kell nekik, remélem őket is eldobja majd valaki akit szeretnek egy olyan tulajdonságuk miatt amiről ők nem tehetnek. De nem biztos hogy kettős mércéznek, 99 százalék hogy hetero lányok voltak, és én ugyanilyen gusztustalan lennék az ő szemükben. Persze lehet hogy nem de isteníteni biztos nem istenítenének. Meg fiúk közül is van akinek két lány látványa undorító, és hetero lányokat is van akit izgat két pasi. Igen azt aláírom hogy valamiért több fiút izgat a leszbi szex, mint lányt a meleg szex,(de annál valójában több lányt izgat mint amennyi bevallja.) De ennyi, ez még nem kettős mérce, mert hogy fiúknak tetszik e két lány arra fiúk írnak, arra meg hogy lányoknak tetszik e két fiú arra meg lányok. Nemek közti eltérés. De erről nem a bi lányok tehetnek, és nem is mi akartuk így, engem személy szerint az tenne boldoggá ha mindenki tök egyenlően lenne kezelve. És a fiúk közbe hajlamosak arra hogy a meleg fiúkra meg fujjoljanak hogy fujj b*zik, lányok meg ugyanezt nem csinálják annyian a meleg lányokkal.

"Ha a bi srácokat fikázzák az rendben van de a bi pitcsákar isteníteni kell!"

Továbbra se mondtam sehol,soha, egy árva szóval még csak hasonlót sem. Akik kettős mércéznek ők zömében hetero fiúk, és lehet hogy rám nem mondják hogy undorító vagyok( vagyis csak szerintetek mert azért elég sokan mondják) de azt nem fogadják el ha beleszeretek lányba, vagy egy lányért jobban odavagyok mint egy fiúért, azt fogadják el hogy lehet velem hármasozni, hozhatnak még egy lányt (ami amúgy nálam nem fér bele. )

2019. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!