Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek van ellenkező nemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek van ellenkező nemű barátjuk és kapcsolatban élnek, hogy mutatjátok ki a szerelmeteknek, hogy ő különlegesebb, mint a barátaitok?

Figyelt kérdés

Akik úgy vannak, hogy van barát-ex, meg ellenkező nemű barát. Találkoztok az exekkel, barátokkal a párotok nélkül, meg akár még ölelgetitek, puszilgatjátok egymást, attól függetlenül, hogy van párkapcsolatotok. Arra lennék kíváncsi, hogy ez miért jó illetve, attól függetlenül, hogy van ellenkező nemű barátaitok, hogy mutatjátok ki a párotoknak, hogy ő más? A szexen kívül, mert az nyilván megkülönbözteti őket.


Kérdezem ezt úgy, hogy nekem van párkapcsolatom, és nincsenek ellenkező nemű (meg amúgy semmilyen) barátaim. Amíg voltak, addig se jutott eszembe, hogy esetleg ne hívjam el a párom, hogy mi így együtt találkozzunk. Mivel nem az volt a lényeg, hogy egyedül legyek az exemmel, stb.


2017. szept. 3. 18:39
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi, nem mindig jött össze a szám-személy egyeztetés, siettem :D
2017. szept. 3. 18:40
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

A barátaink közösek. Ha úgy jön ki hogy a párom nélkül talizok velük sincs semmi gond ebből. Olyanok mint a férfi testvéreim. Baráti ölelés és puszi belefér. Ebben nincs semmi extra töltet, és a páromnak sincs kifogása ellene, még amikor az orra előtt történik akkor sem.

Tudja hogy nem kell félnie tőlük és sokszor volt hogy ők vigyáztak rám.

2017. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést. Mármint, miért kéne pluszba kimutatnom a szeretetemet, csak mert vannak férfi barátaim, sőt, exeim közül is akad, akikkel jóban vagyok? Nem elég, hogy a szabadidőm legjelentősebb részét párommal töltöm, vele tervezem leélni az életemet, mindent megbeszélünk, szeretgetjük egymást (igen, szexen kívül is), és összességében boldogok vagyunk? Valami extra kéne szerinted? Vagy ezek közül valaminek nem kéne eleget tenni, ha nem beszélnék tovább férfiakkal?

Röviden: nem teszek semmi extrát, hogy ezt kimutassam páromnak. Szerencsére elég intelligens, hogy felfogja, nem fogom megcsalni attól, hogy találkozom másokkal a jelenléte nélkül.

2017. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Noblesse: Oké, de nem ez volt a kérdés - hanem, hogy a párod vajon miből érzi, vagy te mivel érezteted vele (a szexen kívül), hogy ő nem csak egy barát, hanem a párod, szerelmed.


Ha az én párom nyalifalizna más lányokkal, ölelgetné őket, nélkülem randizgatnának gyakorlatilag, akkor azt gondolnám, hogy basszus, ugyanazt csinálja, mint velem. Akkor mitől vagyok különleges számára? Érted?


#3: Na igen, szóval a barátaiddal is töltesz időt, gondolom életed végéig szeretnéd, hogy az életed részét képezzék, a barátaiddal is meg tudsz mindent beszélni, és szereted is őket (pl. ölelés-puszi-dícsérgetések,stb. nem tudom h nálatok így van-e de vhol igen)

Igen, valami extra. Hogy miből érzi azt a párod, hogy ő különleges számodra és nem csinálsz akárkivel olyat, mint vele.

Amúgy főleg tőled kérdezem, hogy ha az ellenkező nemű barátaiddal találkozol, felmerül, hogy a párod is veled tartson? Nem szokott hiányozni, ha nincs ott? Nem a megcsalás miatt.


Úgy gondoljátok ti is, hogyha sülve-főve együtt vagytok, akkor megunjátok egymást és kell hogy töltsetek időt külön is?

2017. szept. 4. 12:57
 5/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nincs extra "kezelés".

Amikor megölelem a párom, ott van egy extra töltet. (a szerelem), csak a páromat cirógatom meg, csak vele csókolózok, csak vele incselkedek, és csak neki sütöm el a pajzán poénokat.


De azért jövök ki jobban a párommal, mint más férfivel, mert sokkal több a közös belső poénunk, és több a közös bennünk. Amit mások nem értenek meg csak furinak tartanak, vagy lehet hülyének is néznének érte. Mi meg értjük és csak a miénk. És ezt senki más nem érti rajtunk kívül.

És még ott van bónuszként, hogy mindent meg tudok vele osztani, és meg tudjuk beszélni. Ez a fokú őszintesége rajta kívül senki mással nem működik.

2017. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!