Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szoktatok a lány/fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok a lány/fiú haverotok szexuális életéről érdeklődni? Tehát az ellenkező nemű barátotok szexuális életével kapcsolatban.21L

Figyelt kérdés
Az egyik haveromnak szokása, de nem értem, hogy miért? Van, hogy többször rákérdez.
2015. nov. 19. 20:52
 1/8 RRR ***** válasza:

nem

ha mondja ,akkor mondja a fenét se érdekli

2015. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

miért mert meg akar d*gni!

Én ezt olyankor szoktam alkalmazni mikor valamilyen csajtól akarok valamit, vagyis megdönteni :)

2015. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ez magánügy. A másét meg les.@rom.
2015. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
meglepő de egy lány szoktak mondani, hogy így meg úgy van kedve, de nincs kedvem hallgatni...sztem az már magánügy, nem nagyon vonzanak a részletek...lehet azért mert tetszik, de lehet hogy csak azért mert zavar a fene tudja...de nem szeretem hallgatni milyen kalandjai vannak
2015. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Van, h ő beszél róla, de az sem érdekel. Általában megkérem, ne beszéljen róla. Hogy magával mit csinál, azt elhallgatom még, de hogy más mit csinál vele, az végképp nem érdekel.

2015. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen, akivel olyan viszonyban vagyok mindent megbeszélek



23L

2015. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Krisztike 95 ***** válasza:
Én is ki szoktam beszélni a fiú haverjaimmal.
2015. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!