Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lanyok, akiket beindít ha két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, akiket beindít ha két fiú együtt van, kérdeztétek már meg a pasitokat, hogy benne lennének e fiúval, vagy akár csak azt, hogy izgatja e őket a dolog?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen választ kaptatok?
2019. febr. 3. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Èn vetettem fel neki, de nagyon elutasító volt a témával kapcsolatban.
2019. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár én fiú vagyok,de biszex, amit nem is tagadtam a barátnőm előtt és ő szerette ha előtte csinálom a fiú partneremmel.
2019. febr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk tervbe van
2019. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy lány ismerős kért meg, hogy megnézhesse, végül egy buliban ráhajtott egy srác, közölte vele, hogy őt nem, de engem megd*ghatna ő meg csak nézné. Részeg voltam, helyes volt a srác belementem. Azóta több ilyen alkalom volt, igazából nem zavar, van olyan srác akinek meg be is jön.

De volt olyan is, hogy felszedtünk két srácot és egyik őt másik engem egy ágyon.

28/F

2019. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Jo lenne ha bekem isa csajom lenne:)
2019. febr. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én direkt ilyen férfit kerestem szeretőnek, neki van biszex ismerőse talán összejön egy hármas.
2019. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pfuuu nagyon regi fantaziam :)

Persze nem az amikor az egyinke vered s a masikat sz*p*d, hanem az amikor mindketto benned van egyszerre ..ohhh

De, meg nem igazan alakultak igy a dolgaim:)

2019. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Történtek már érdekes dolgok... 17l
2020. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!