Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy huszonéves, együtt élő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves, együtt élő, gyermektelen párnál a heti 10 szex tényleg olyan nagy dolog?

Figyelt kérdés
Vagy ez hol van kb nálad, milyen szinten a sok-kevés mércén?
2017. dec. 18. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ideális.

Már ha nem vagytok túlhajszolva, és egyikőtöknek sem teher.

2017. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem nagy dolog, kb alap. Mi is ilyen pár vagyunk, de sajnos bőven elmarad a mennyiség a heti 10-től.
2017. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a mi szabadidőnkbe ez nem férne bele, mivel dolgozni járunk és más elfoglaltságaink is vannak. Szerencsére igényünk sincs ennyire, heti 3-4 bőven elég (azok mondjuk egy-másfél órásak). De ha nektek belefér, nem megy semmilyen feladatotok rovására, mindkettőtöknek van rá igénye, akkor szuper!
2017. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen vérmérséklettől függ. Van akinek ez borzasztó sok, de ismerek olyat is akinek ez kevés. Rajtad/rajtatok múlik. Illetve számít még az is, hogy mennyire vannak tele a napjaitok. Ha túlhajtja magát valamelyikőtök, akkor biztos csökken az étvágya.
2017. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Heti 20 szexben kiegyeznék. 😊
2017. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem idealis lenne, de miota mindketten dolgozunk (20- as evek elejen jarunk) lecsokkent heti 3-4 alkalomra, ami nekem borzaszto keves. Sose gondoltam, hogy a munka ennyire durvan kozben szol, mindig ugy voltam vele, hogy szexre mindig kell idot szanni, es legyunk akarmilyen faradtak, legalabb egy oralra szanjunk egy kis idot. De sokszor sajnos mire haza erek, a cipom levenni sincs erom, nem hogy szexelni. :( Es ez elszomorit.
2017. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nalunk kb heti 6-7 volt.
2017. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bas*ok én rá, csak le ne tapossátok a kukoricámat!


amúgy én csak irigykedek! :D

2017. dec. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!