Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki nem tudja még elfogadni magát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki nem tudja még elfogadni magát?

Figyelt kérdés

Van itt még olyan lány, aki nem tudja elfogadni? hogy mindkét nemhez vonzódik?


Nekem nem megy, úgy hogy most jövökrá 23 évesen hogy, a lányok is érdekelnek. Tanácsokat szívesen fogadok.:) akár üzenetben is.:)


L/23



2019. febr. 8. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Csajjal + 1fiú hármas? ha érdekel írj
2019. febr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom, hogy most olyanok válaszára vársz, akik hasonló érzésekkel küzdenek, de gondoltam, hogy leírom az én tapasztalatomat ezzel kapcsolatban, merthogy én pont hogy jó dologként éltem meg, mikor rájöttem, hogy nem csak a férfiakhoz vonzódom.

Szóval én sosem gondoltam erre rossz dologként, igazán gyönyörűnek éltem meg minden lány iránt érzett szerelmet, még akkor is, ha nem alakult velük tovább a viszonyom barátságnál. Valójában csak azért érzed magad rosszul emiatt, mert a társadalmi norma még mindig a heteroszexuálist tartja a természetesnek, elfogadhatóbbnak, pedig szerintem egyik irányultság sem felsőbbrendű, mint a másik. A világban annyi rossz dolog van, mégis a szexuális vágy, öröm, akár az ellenkező, akár az azonos nemmel éled meg, nagyon szép, és nem elítélendő. Ne gondold, hogy baj lenne veled, mert nincsen. Mégis kinek ártasz vele?

2019. febr. 9. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Bi férfiként elég sokáig küzdöttem a biszexualitásom ellen. Voltak barátnőim, szerelmes is voltam, de mindig volt bennem egy hiányérzet. Aztán találkoztam egy férfivel, aki rám figyelve bevezetett a férfi szex varázslatos világába. Azóta vállalom fel a biszexualitásomat, és élek kinzó önmarcangolás nélkül.

Egyszer te is találkozhatsz egy olyan lánnyal, aki felszabadítja benned a gátlásokat, hogy utána boldogan élhesd meg a biszexualitásodat.

2019. febr. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én


38 F

2019. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!