Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti próbáltatok tenni ellene?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti próbáltatok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Ti még sosem próbáltátok meg, hogy elfelejteni ezt és csak az egyik nemhez vonzódnátok? Ha igen sikerült is valakinek?

2019. febr. 16. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Nrm
2019. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Próbáltam, ideig óráig ment is, de visszajött a vágy. Ez persze nem jelenti azt, hogy kell is csinálni azonos nemmel, de az érzés ott motoszkál.
2019. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem volna elnyomni ezt az egészet de nem tudtam és nem is szabad. Saját magad teszed tönkre ezzel. Én már magtanultam. Inkább fogadd el magad. :) hidd el, sokkal jobb mint szorongni egész életedben ezen.
2019. febr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta, hogy leesett a tantusz, hogy biszex vagyok, eszembe se jut, hogy küzdjek magam ellen, és emiatt folyamatosan szarul érezzem magam.
2019. febr. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!