Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan fogadjam el? Vagy mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el? Vagy mit tehetnék ellene? Mit csináljak? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

A történet úgy kezdődött, hogy elkezdett érdekelni egy lány. Történtek a dolgok, depiztem, hogy nem szeret stb stb... Aztán elkezdett érdekelni... Sok lány. Tettem fel ide kérdést, amikor még abban sem voltam biztos, hogy biszex vagyok-e, de ez még régen volt. A válaszok 60%-a az volt, hogy igen, a 30%-a leszbikusnak talált, a 10%-a meg heteronak. Nos. Tudom(!) hogy nem vagyok leszbikus. Viszont azt a tényt is képtelen vagyok felfogni, hogy én a lányokhoz is vonzódnék. Egy olyan... Nem is tudom mit mondjak... Na mindegy, szóval az idő múlásával, ezt próbáltam szépen eltemetni magamban. Mindig csak fiúkat néztem, és próbáltam figyelmen kívül hagyni a lányokat.


De. Ahjj...


Szóval a héten, ott aludtam annál a barátnőmnél, aki tetszett még legelősször. Hülyéskedtünk és ilyenek, viszont valahogy, (talán általam...) az ágyba kerültünk. Összebújtunk, bolondoztunk, ölelgettük egymást, majd egy kis idő elteltével, amikor már mindketten úgy levoltunk nyugodva, és nem röhögtünk mindenen, szembefordult hozzám. Addig-addig mentünk egymáshoz közelebb, míg alig volt már öt centi a szánk között. Szemeztünk egymással, meg ő néha-néha lepillantott a számra. Ekkor pedig hazajött a bátyja és szétrebbentünk.


Annyira de annyira félelmetes belegondolnom, hogy ha nem jön haza a testvére, lehet, hogy megcsókoljuk egymást.

De mellesleg azt sem értem... Miért éreztem késztetés arra, hogy megcsókoljam, ha én úgy éreztem már nem tetszenek a lányok? Ráadásul már abból a lányból is kiszerettem!


Mit tegyek hogy ne tetszen egyetlen lány sem? Annyira undorodom saját magamtól, hogy az elképesztő. Ugye nem lehetek leszbikus a későbbiekben? Ugye ez elmúlhat és csak ideiglenes zagyvaság és nekem nem tetszenek a lányok? Annyira kétségbe vagyok esve><


2018. nov. 7. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
92%

Sajnálom hogy a számodra ez kétségbeejtő de megértem. Én úgy gondolom hogy mivel találtál már vonzónak lányt, de ha jól értem fiúkhoz vonzódsz biszexuális vagy. Ez általában nem átmeneti állapot, de a vonzódás az lehet átmeneti. Időről időre lehet hogy fiúkat találsz szexuálisan vonzónak, és felbukkanhat egy lány akit majd újra kívánni fogsz mert vonzónak látod majd.

De én úgy gondolom hogy próbálj erre nem problémaként tekinteni, minél hamarabb elfogadod hogy vonzódsz mindkét nemhez annál könnyebb lesz a számodra. Az hogy éppen nem éreztél késztetést rá hogy megcsókold nem biztos hogy olyan meglepő, az ellenkező neműeknél is előfordulhat hogy nem éreznek olyan nagy vonzalmat hogy meg akarják csókolni egymást. Próbálj nem nagyon sokat rágódni a dolgokon, csak nyugalom.

De ez csak az én véleményem, sok szerencsét neked!

2018. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!