KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » BiszexualitĂĄs » Mikor Ă©rdemes elmondani, hogy...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Mikor Ă©rdemes elmondani, hogy nincsen tapasztalatom? 😓

Figyelt kérdés

MeglepetĂ©semre mĂĄr volt kint egy hasonlĂł kĂ©rdĂ©s 😊 de hasonlĂł helyzetben vagyok Ă©s beszĂ©lgetek pĂĄr fĂ©rfival viszont nagyon izgulok,hogy mi lesz mivel mĂ©g nem voltam srĂĄccal.


Mikor Ă©rdemes elmondani,hogy biszex vagyok, de nincsen tapasztalatom? 😓


2019. febr. 19. 23:20
 1/5 anonim ***** vĂĄlasza:
Az elsƑ szex elött mindenkĂ©ppen!
2019. febr. 19. 23:21
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/5 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Szex szerintem nem is lesz egyikbƑl sem.Csak talĂĄlkozĂĄsok voltak. EttƑl fĂŒggetlenĂŒl mĂ©g nem adom fel Ă©s ismerkedek,de nem akarom azonnal elmondani, titkolni sem, de inkĂĄbb nem is közölnĂ©m azt a rĂ©szĂ©t,hogy biszexuĂĄlis vagyok 😓
2019. febr. 19. 23:25
 3/5 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Pedig jobb lenne ha tƑled tudnĂĄ meg valamikor Ă©s nem egy vĂ©letlen sorĂĄn jönne rĂĄ, mert akĂĄr negatĂ­van is befolyĂĄsolhatja a tovĂĄbbi kapcsolatotokat!
2019. febr. 19. 23:33
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/5 anonim ***** vĂĄlasza:
ha nem jönn rĂĄ magĂĄtĂłl akkor okvetlen elötte mielött szexeltek. Ne izgĂșlj egyszer meg kell esen Ă©s ha rendes akkor mĂ©g bĂŒszke is lesz rĂĄ hogy ö az elsöd ;)
2019. febr. 20. 10:21
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/5 anonim ***** vĂĄlasza:

Én is kezdƑ vagyok Ă©s most ezen vĂĄltoztatni szeretnĂ©k, Ă­ggy elĂ©g intenzĂ­ven ismerkedek mostanĂĄban, mindig az elejĂ©n közlöm, hogy eddig csak mƱ @-l volt dolgom.

29/F

2019. febr. 22. 20:05
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!