Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon biszexuális vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon biszexuális vagyok? Milyen jelei vannak ennek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gimnazista lány vagyok. Eddig szinte teljesen biztos voltam abban, hogy az ellenkező nemhez vonzódom. Volt már több barátom is, ki hosszabb-ki több ideig, de egytől egyik mindegyikben jól éreztem magam (tehát nem gondolnám, hogy fiúval nem tudnék együtt lenni).

A tegnapi nap a baráti körömből egy lány bevallotta, hogy leszbikusnak, illetve biszexuálisnak érzi magát. Sokszor megnéz lányokat, az arcukat és a testüket is, már tetszett is neki egy lány.

Ekkor elgondolkoztam, hogy vajon velem mi a helyzet. Sok lánynak veszem szemügyre testi adottságait, az arcát és elkönyvelem magamnak, hogy a leányzó szép avagy sem, illetve ha én férfi lennék, járnék-e vele. Még konkrétan nem tetszett lány, viszont sokszor gondolkozok, hogy milyen lehet egy lánnyal együtt lenni.

Nem tudom ezeket a tevékenységeimet hova tenni, amikor felmerül bennem a kérdés, hogy netalán biszex vagyok, a sírás kerülget. A baráti körömben – illetve az osztályomban szinte mindenki homofóbiás, egyszerűen utálják a melegeket. Attól tartok, ha megemlíteném nekik a dolgot, eltaszítanának, nem keresnék többet a társaságom.

Milyen biszexualitásra utaló jelek vannak? Amit csinálok, már annak számít?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. febr. 20. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Igen, biztosan az vagy. Pláne ha a lányok arcát is nézed.
2019. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ez a biszexualitás nem egy egységes valami. Ha jól érzed magad fiúkkal, boldog vagy butaság ezen gondolkozni. Az, hogy megnézel egy azonos neműt az nem biszexség. Majd akkor gondolkozz ezen el, ha szex közben nőkre gondolsz, vagy beleszeretsz egy lányba.
2019. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Én bi lány vagyok, de a fentiekből amit leírtál nem következik, hogy te is az vagy, inkább csak hormonok és tini dolgok. Nagyon max bi kíváncsi lehetsz. 21L
2019. febr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Az vagy
2019. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Probálj lefeküdni egy lánnyal és akkor kiderül.
2019. febr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bdpst válasza:
0%
A biszexualitás az én véleményem szerint elég más, mint a homoszexualitás, hiszen itt nem arról van szó, hogy ellenkező nemű személyekkel képtelen vagy szerelmi/szexuális kapcsolatot létesíteni. Inkább egy döntéshez hadonlíthatom. Tehát tegyük fel, valahogyan rájössz, hogy vonzónak találod a saját nemedet is. Ezután mondhatod azt, hogy okés, annyira nem sürgető a dolog, és éled tovább az életedet. Dönthetsz úgy is, hogy ki akarod próbálni, gyakorlatban milyen érzéseket váltanak ki belőled saját nemed bizonyos képviselői, illetve te milyen érzéseket tudsz feléjük kimutatni. Aztán ha tetszik a kísérletek eredménye, akkor úgy folytathatod tovább, ha nem jött be annyira, akkor meg legalább újabb tapasztalattal gazdagodtál. Amit én tudok tanácsolni, hogy egyrészt ne ijedjetek meg a saját érzéseitektől, másrészt hogy ne tagadjátok meg a vágyaitokat (persze ésszerű keretek között).
2019. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!