Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A barátom biszexuális. Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom biszexuális. Ti mit csinálnátok a helyemben? (Lent)

Figyelt kérdés
Egy ideje együtt vagyok egy sráccal, aki a közelmúltban bevallotta hogy biszexuális. A vallomása előtt is töretlenül szerettem és most is nagyon szeretem. De szerintetek mennyire "életképes" egy ilyen kapcsolat?

2019. márc. 4. 16:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Bi srác vagyok. Amikor ismerkedésnél az elején tisztázom ezt a dolgot, 10/8 lány élből koptat, 1 meg fenntartásokkal kezeli, de ad esélyt, és csak 1-et nem zavar.. Kb...
2019. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Leszavazhattok de ha minden olyan kérdésnél hogy félrelépnek e a bi fiúk fiúkkal igen válaszok jönnek, akkor nem tudok nem félni ettől. Maguk a bi fiúk/férfiak mondták ezt.
2019. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%

11!

Erről beszéltem, előítélet és diszkrimináció a nők javára.

Ilyen mocsok és fertő a világ...

2019. márc. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
#12 Mert a heteró férfiak nem lépnek félre? 5-6 igen válaszból még nem vonnék le következtetéseket a világ összes bi férfiáról. A szexualitás nem ennyire végletes. Lehet valaki úgy is bi, hogy szívesen megnéz egy férfit az utcán, esetleg fantáziál is róla, de a valóságban nem feküdne le vele. Meg úgy is, hogy hetente többször igényli a szexet férfi partnerrel. Nem mindegy, hogy a kérdező párja milyen.
2019. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%
Te tudod, de én biztos megundorodnék tőle.
2019. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
De én nem 5 6 ilyen válaszról beszélek hanem minden ilyen kérdésnél 6 válaszból 5 azt írja hogy titokban palikkal szexel, meg tele van olyan kérdésekkel az oldal hogy van barátnőm de kipróbálnám fiúval, meg benne lennénk e hármasozásban plusz fiúval. Maguk a bi fiúk mondták hogy főleg hosszú távon nem tudják bírni, mivel egy lánynak egy farokkal kevesebb van és aki mást mond hazudik. Biztos vannak kivételek de mivel minden biszextől ezt olvasom bocs de nem tudok nem tartani ettől. Hetero lányként maradok a hetero fiúknál.
2019. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Nyomjatok egy hármast!
2019. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!