Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A legjobb barát (nőm) kitalált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barát (nőm) kitalálta, hogy transznemű, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Onnan tudtam meg, hogy egy ismerősöm felhívta rá a figyelmemet, hogy ír angolul egy internetes blogot, ahol ilyen dolgokat mesél. De nekem ezt a mai napig nem mondta meg, onnan tudhattam volna meg, hogy minden közösségi oldalára kitett egy coming outot. Ismerem a szüleit, biztos nem volt semmi törés az életében, én szinte biztosnak tartom, hogy a sok hülye internetes baromság tette ezt meg vele. Kiskorában sosem volt fiús, sose volt más, azokat a dolgokat szerette mint mindenki. A blogjában meg azt írja, hogy régen is más volt, meg így gondolta, csak nem tudta kefejezni. Úgy érzem, hogy van egy magyar énje, ami normális, olyan mint régen, és van egy angol énje, ami transznemű. De közben nyilván fiús ruhákat vesz fel meg ilyenek. Egyébként sosem volt kapcsolata, vagy ha volt, és nekem nem mondta el, akkor már ennél jobban is elkeseredek 😢

2019. márc. 7. 06:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Mindketten 19 évesek vagyunk
2019. márc. 7. 07:02
 2/8 ZoltanAnglia ***** válasza:
84%
Mi az, hogy van egy magyar es egy angol enje.??? Egyszeruen nem akarja magyar oldalakon megosztani, egy primitiv neppel azt ami sok batranyhoz vezethez M.orszagon. O ugyanakkor ezeket nyilvan 100%-ban angolul irja ott, es nem kever bele magyar szavakat, mint te teszed azt a magyarral, ahova szuksegtelenul 'angolmajmozva irod a 'coming out'-ot, ahelyett, hogy onfelvallalast irnal.
2019. márc. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a legjobb barátod és nem fogadod el ilyennek, úgy ahogy van, akkpr nem is vagy a legjobb barátja. Lehet pont az ilyen kirohanásaidért nem mondta el.

Nekem is van egy ilyen szituban levő ismerősöm. Amikor elmondta, megköszöntem a bizalmat és biztosítottam a támogatásomról. Meglepődtem de nem zárom le az ismerettseget ennyi miatt, mert attól még nem rossz, hogy nem ugyan olyan , mint te. Felnőtt ember, úgyhogy ahhoz kezd az életével amihez akar. Ha a barátod, akkor elfogadod, támogatod. Ha ez nem megy, akkor jobb is ha másfelé mész és hagyod, hogy olyanok vegyék körül akik megértik, elfogadják.

2019. márc. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok. Azt mar alig merem hozzátenni, hogy a transzneműség nem jelent biszexualítást, szóval a kategória is rossz.
2019. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De pont az a baj, hogy én nem tudom támogatni, ilyenről nem is beszéltünk. Semmi bajom nem lenne, de egyszerűen velem nem osztja meg. Egyébként facebookon ahol nagyrészt magyar ismerősei vannak, ott is leírta, de angolul... Amikor láttam, hogy kiírta, másnap montam neki, hogy büszke vagyok arra, hogy felvállalta, mosolygott azt mondta, hogy köszi. De erről kizárólag interneten beszêl, angolul, ami borzalmasan zavaró. Ha azért nem mondaná el, mert nem értek ezzel egyet. Ezért gondoltam, hogy az internet csinálta ezt vele, mert interneten megváltozik a személyisége, de nagyon drasztikusan
2019. márc. 7. 08:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, de ő biszexuálisnak, pontosabban panszexuális
2019. márc. 7. 08:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvasva a történetet szerintem az van, hogy ez nem attól függ, hogy van egy angol transz, és egy magyar normális oldala. Hanem az van, hogy volt benne valami érzés, amiről nem tudta, hogy mi, és utánaolvasott (valószínűleg angolul, mert magyarul vagy kevés adat van róla, vagy pedig negatív). Így rájött, hogy igenis van ilyen, mint ő, rengeteg, csak hát nem odahaza. Magyarországon a légkör sajnos jelenleg még nagyon elutasító, sőt, agresszív ebben a témában. Nem csodálom, hogy magyarul vagy magyaroknak nem nyílik meg. Ne keseredj el tőle. Ő a legjobb barátod, nem? Miért az? Tedd valamit ellened? El tudnád-e fogadni, hogy ő a szíve mélyén máshogy érez? Ettől neked rosszabb lenne? Mióta vagytok barátok? Elfogadod mint embert, vagy csak mint fiú vagy képes őt elfogadni? A transzneműek is ugyanolyan emberek, mint te, csak szeretnének valamit változtatni. Ez amúgy nem úgy megy, hogy hipp-hopp ő ilyen és kész. Szerintem éveken át érlelődött benne, hogy ki is ő. Aki képes megtenni ezt a lépést, az éppen hogy nem hülye, hanem bátor. Boldog szeretne lenni, ennyi. ÉS azt szeretné, ha elfogadnák így is, hogy ne nézzenek rá másképp.


(Én amúgy nem vagyok transz, nem akarok nő lenni, de tudom, milyen gondolataik vannak.)

2019. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
El tudnám fogadni, 12 éve vagyunk barátok. De nem beszél velem erről soha. Nem mondta, hogy a fiú nevén szólítsam. amint mondtam, ha nem nézném a közösségi oldalakat, ma sem tudnám, hogy ilyen.
2019. márc. 7. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!