Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Párszor már volt csók lányokka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párszor már volt csók lányokkal de semmit több. Most vagyok +-3éve együtt a barátommal akit mindennél jobban szeretek, de egyre jobban furdal a kíváncsiság hogy mégis milyen lehet egy nővel?!

Figyelt kérdés
Ha esetleg akad valaki hasonló tapasztalattal vagy hasonló írhattok üzit is...mindig is a fiúsabb lányok jöttek be/ és már teljesen tanácstalan vagyok. 19/L.

2019. márc. 9. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Beszéld meg a dolgot a barátoddal, simán lehet, hogy nem zavarná, ha nőhöz nyúlnál.
2019. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha mégis zavarná, akkor nem veled van baj, hanem vele sajnos :(
2019. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ismerem őt..pont ezért félek felhozni neki a témát..
2019. márc. 9. 23:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne vele baj? Szerintem meg azzal van a baj, aki szerint normális, ha kapcsolatban egy harmadik személlyel is kapcsolata lehet az egyik félnek.

Mellékesen a "+-3" kifejezés nem azt jelenti, amire te írtad. ~3 lenne az...

2019. márc. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg senkivel sincs baj, szimplán csak különböznek az emberek. :D
2019. márc. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3

Én meg a benned dúló érzéseket ismerem, hogy nem tudsz a pasiddal beszélni a vágyadról, mert nem toleráns a másság semmilyen formájával sem.

Nekem a feleségem utasítja el az azonos neműek közti szexet, kapcsolatot. Még véletlenül se tudok beszélni vele arról, hogy szeretnék néha férfivel is szexelni.

Ha nem tudod a barátoddal megbeszélni a lányok iránti vágyaidat, és nem is tudod elnyomni magadban, akkor vagy elengeded, és keresel egy olyan pasit, aki elfogadja, hogy biszex vagy, vagy a háta mögött szexelsz egy másik csajjal, ami már a megcsalás kategóriába tartozik.

2019. márc. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%

3.


Én is pl. elítélem a gay pride-on való vonaglást, nem szeretném hogy a melegek házasodjanak és gyerekeket kapjanak, vagy hogy nyilvánosan mutogassák magukat és smároljanak, stb.


De a biszexualitással semmi bajom (a melegekkel sem, ha négy fal között csinálják) és örülnék ha a barátnőm felhozná, hogy szexeljünk hármasban más lánnyal.

2019. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!