Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bor utcában hogy érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bor utcában hogy érdemes lányokkal ismerkedni? Egyedülálló, "helyes pasi" vagyok?

Figyelt kérdés

.... többen mondták. És komoly ötletek kellenek, azzal nem vagyok kisegítve, hogy "ha tényleg olyan helyes lennél, akkor a csajok akarnának ismerkedni veled, és tapadnának, mint a legyek", stb. stb.


31 vagyok, 2 diplomám van, sportosan elegánsan öltözködöm, de eddig vagy baráti társaságból, vagy munkahelyekről, stb. ismerkedtem és szereztem csajt, így ismeretlenül még sosem "halásztam".


2016. jún. 24. 16:00
1 2
 1/14 okrwdw válasza:
34%

Az egyik diploma helyett szerezhettél volna némi élettapasztalatot...

Ezt komolyan 31 évesen "férfi" létedre meg kell kérdezni?

2016. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam megkérdezem.pl. lány társaságban, ha az egyikük megtetszik, fogalmam sincs, hogy szólítsam meg.


Nem vagyok az a nagyon hivalkodó és a túlzottan "nekem van mire magabiztosnak lenni" típus. Ez van, ezért a kérdés.

2016. jún. 24. 16:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi az a bor utca?Hol van egyáltalán?Mit csinálnan ott?
2016. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

,,Szia, a gyakorikérdéseken valaki azt mondta, hogy legyek veled nyitott, de, őő, szuboptimális lenne - diplomáim vannak - , ha te ezt nem díjaznád, szóval, őő, akkor lehetek veled nyitott? És akkor ismerkedünk? Most jutott eszembe, hogy a mosógép, izé, a vasaló bekapcsolva maradt, fél perc és már jövök is, hehe"


Ez az első lépés, ezzel lefekteted az alapokat és egyúttal nyersz is egy kis időt, hogy kiszaladj a mosdóba és telefonról rákérdezz az ismerkedési szakasz további lépéseire. Itt várunk.

2016. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kecskeméten...
2016. jún. 24. 16:19
 6/14 anonim ***** válasza:

"többen mondták" -> nem akartak megbántani


"2 diplomám van" -> irreleváns, nyilván nem a papírjaidat lobogtatva akarsz csajozni


"eddig vagy baráti társaságból, vagy munkahelyekről, stb. ismerkedtem" -> ha ez megy, akkor folytasd, kevesebb csalódás fog érni


"így ismeretlenül még sosem "halásztam"" -> ha mégis ezt akarod, akkor próbálkozz, előbb-utóbb talán szerzel némi rutint

2016. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

1) odamész egy lányhoz aki látszólag nincs elfoglalva (azaz épp nem beszélget senkivel)

2) rámosolyogsz (nem vigyorogsz)

3) köszönsz neki, szolidan bókolsz, de nem kamuból.

4) megkérdezed hogy van-e kedve meginni veled valamit

5) profit.



ps: hagyd ki a bemutatkozásból, hogy 2 diplomád van, és elegánsan, sportosan öltözködsz.

2016. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"többen mondták" -> nem akartak megbántani :) ezt aranyosan próbáltad elferdíteni, de tényleg nem önfényezésből írtam.

Te azért mondasz szépnek egy lányt vagy helyesnek egy fiút, mert nem akarod megbántani? :) ez jó.. .

2016. jún. 24. 16:21
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
na hát ha ilyen hisztiske vagy, nem csoda, hogy nem akarnak veled ismerkedni és kénytelen vagy itt tanácsot kérni :))
2016. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Bor utcában? Ezen beszartam. :'D

Az aztán nagyon kellett oda.

2016. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!