Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy viselkedik egy lány egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik egy lány egy lánnyal ha bejön neki?

Figyelt kérdés

Hogyan flörtöl két állítólag hetero lány?

Úgy értem egyik se tudja a másikról hogy leszbikus/biszexuális lenne.

Tapasztalatok?

Esetleg ti hogy flörtölnétek egy olyan lánnyal aki nagyon be jön, de nem tudjátok róla, hogy hetero-e vagy sem? És ciki lenne megkérdezni, akkor hogyan nyomulnátok rá, ha rá nyomulnátok?

Bocsi ha kicsit bonyolultan fogalmaztam, de nem tudom eldönteni, hogy az egyik "hetero" barátnőmnek tetszek e vagy sem. Küld jeleket, de nem tudom hova tenni. Érezni köztünk nagyon ezt a szexuális feszültséget.

Szóval, miből lehet észrevenni, hogy flörtöl velem/rám hajtott egy lány? 18L



2019. márc. 19. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én hetero vagyok, vagyis annak vallo(tta)m magam. van egy nő, aki szinte biztos, hogy hetero, de engem teljesen levett a lábamról.

Küldenék jeleket, de képtelen vagyok rá. ha a közelében vagyok, kb egy mondatot nem tudok rendesen kimondani, hebegek-habogok, zavarban vagyok, kerülöm a szemkontaktust beszélgetés közben, pedig olyan gyönyörű, hogy legszívesebben egész nap csak őt nézném.

Ígyekszem a közelében lenni minél többet, ha kell segíteni, "véletlen" megérinteni... És teljesen vak vagyok a dologhoz, így egyáltalán fogalmam sincs, hogy ő ezt vevőként minek értelmezi.

2019. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ő is küld neked jeleket vagy te nem érzed úgy mintha két oldalú lenne a dolog?
2019. márc. 20. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
fogalmam sincs. Időnként feltűnően kedves, közvetlen, mintha felőle is lennének "véletlen" érintések, ami persze lehet, hogy tényleg véletlen. Máskor meg kerül, kb csak köszön, de rám sem néz.
2019. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy lanyoknal ezt nehez eszrevenni.. Hosz az intimitas, nagy kedvesseg hetero lanyoknal is gyakori. Mig fiuknal ha valaki szinte idegenkent feltunoen kedves, elhiv ide-oda es neha meg is erint, ott eleg egyertelmu a helyzet.
2019. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Több nőről probaltam kideriteni,hogy erdeklik- e a nok. De sajnos. Hiaba kuldtem jeleket. Illetve volt egy csaj akinel azt hittem kuld jelet. Vettem a jelzeseket en is kuldtem, egy jo sztori es arra a reagalast sikerult megfognom es irtam neki facen.Elhivtam setalni. Eleinte bele ment a setaba azt hittem sinen van minden. Utolso pillanatban lemondta. Utana sem irt. Jo teny o a fogorvosom:D szoval eleve nehez szitu volt ez mindenhogy. De en megprobaltam. Szep az hogy ezek utan mennem kellett hozza. Elso alkalommal furan hidegen viselkedett nem ugy mint az elott. Tuti nem tudta hogy reagaljon. Aztan semlegesen viselkedett tobb alkalommal. Vegul utana megint tul kozvetlen volt hozzam ert stb. En ezt mar nem tudtam minek betudni :D nem egyszeru. De amugy szemezes, mosolygas, tulzott dicseret, kozvetlen, veletlen megsimogatja a vallad, karod, derekad stb..

De aztan nekem ezek a masik feltol jottek viszonoztam, vettem a batorsagot elhivtam, megsem lett belole semmi.


Masok meselik olyan konnyunek tunik amigy meg pokoli nehez vagy legalabbis nekem kulonos erzekem van a heterokat bevonzani es hiaba minden apro jelzes. :D

2019. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!