Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lányok honnan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lányok honnan tudtátok hogy azok vagytok?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok? Milyen jelei voltak? Hogy reagáltatok rá? És a családotok? Hány lánnyal és hány fiúval voltatok?

Bocsi a sok kérdésért de én most egy elég nehéz helyzetben vagyok emiatt.

Előre is köszi a válaszokat!



2019. márc. 22. 15:59
 1/5 anonim válasza:
Sajnos nem tudom én se de valószínűleg én is az vagyok
2019. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Enyhe bi vagyok, de csak szexben. 8-9 évesen volt kalandom lánnyal először, komolyabb 19 körül. A családom nem tud erről, miért kellene tudnia a szexuális életemről a családomnak? Max 25 lánnyal voltam, sokkal több férfivel.
2019. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem forditva volt a dolog, mindig azt hittem leszbikus vagyok, csak nokkel volt kapcsolatom, egyetlen ferfit sem talaltam vonzonak, aztan most 21 evesen megismertem egy ferfit es teljesen levett a labamrol. Fel eve egyutt vagyunk es az elso perctol tokeletes minden. Persze sokat agyaltam rajta, mielott osszejottunk, teljesen osszezavart. De ezek szerint van ilyen.
2019. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
91%

Én 14 voltam és éreztem hogy inkább a lányok érdekelnek.

És volt hogy néztem őket meg minden..

Én nem lepődtem meg mert éreztem, a család nagyon kiakadt de aztán beletörődtek.

Én voltam már 6 lánnyal és 9 fiúval.

Mert kinőttem belőle.

Igaz még belém jön valami hogy de csinos meg úgy megfognám meg ilyenek.

De ha van egy normális srác aki bejön elleszel vele is.


Csajjal nem olyan jó az ágyban mint pasival.

Én már csak tudom!!


Ha kell még kérdezz! Segítek..

2019. márc. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat nekem nem volt kapcsoltom 5 sraccal fekudtem le. Utana a legjobb baratnom akinszinten elvileg hetero leamarolt, akkor ellenalltam, masodik alkalomra mar nem tudtam. Az volt a legjobb mint kozul, amugy meg bejonnek a hatarozott csajok, meg hogy oket lehet dominalni egy sracot nem lehetne. Elveznem ha egy faszi falhoz csapna, de en is szivesen falhoz csapnek egy lanyt. Szerintem ebbol mar kiderul. Ne stresszelj ra ha bu vagy siman talalsz magadnak osit, nem leszel elitelve, aztan fu alatt kielheted lanyokkan a fantaziaid, persze csak ha eppen szingli vagy mert ugy fair
2019. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!