Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Beteges, hogy heteroszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges, hogy heteroszexuális férfiként azon fantáziálgatok, hogy egy másik férfi orálisan kielégítsen?

Figyelt kérdés
Eddig csak nőkkel volt szexuális kapcsolatom, de már egy ideje ez a vágy ott motoszkál bennem. 27/féri

2019. márc. 22. 22:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Én meg azon hogy kielégitsek valakit.
2019. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Gabipasika ***** válasza:
69%

Én ugyanígy vagyok csak a másik oldal... Én szívesen térdelnél... Ha érdekel valakit nyugodtan kereshet.


37/F

2019. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

Telepíts egy appot (grindr, romeo stb...) és keresd meg a legközelebbi szimpatikus péniszt. Ha nem tetszik a dolog akkor csak fantázia volt részedről.

H atetszik a dolog, akkro meg élvezd :)

A beteges az, ha emiatt frusztrálod magad sokáig.

2019. jún. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges, biszex vagy. Ha érdekelnek a pasik, csak bátran tegyél érte, hogy megtörténjen az, amire vágytál. Hidd el, nem bánod meg.
2019. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem beteges, próbáld ki, szerintem sokan jelentkeznének
2020. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
en kiprobalnam milyen kiverni egy sportos joképu sracnak..es akárki akármit mond..nem tartom magam biszexnek. Semmi mas nem erdekelne..csok stb..dugas..csak ez..kíváncsi vagyok milyen lehet másnak verni
2023. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 biztos akadna elég sok jelentkező😊
2023. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!