Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 2 fiú - 1 lány, mindenki-minde...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 fiú - 1 lány, mindenki-mindenkivel: Lányok, ténleg taszító?

Figyelt kérdés

26 éves biszex fiú vagyok. Általában a lányok érdekelnek, de van egy fiú smerősöm, akivel pár havonta összejárunk szórakozni. Mindketten elég szabadosak vagyunk szexuálisan, átlagos, sportos testalkat, stb

Szeretnénk kipróbálni a két fiú egy lány felállást, hogy közben mi is játszunk egymással, mindenki-mindenkivel kötetlenül halmozva az élvezeteket. Volt már küztünk lány, de ha felmerül, hogy mi is játszanánk egymással, az úgy már nem vonzó egy nőnek sem. Ez ténleg annyira taszító?


2019. márc. 25. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

Igen.

És az is ha beleélvez vmelyik pasi, a másik meg kinyalja a ge*it.

2019. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem taszító (bár tapasztalatom nincs)

Az hogy vonzó azt nem mondanám inkább érdekes

2019. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ezzel nincs gond.
2019. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem vágyölő lenne, nincs bajom azzal, ha 2 pasi szexel, de nekem semmi izgató nincs benne. Nem mennék bele, mert nem élvezném.
2019. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Semmi visszataszító nincs benne, éppen ellenkezőleg!
2019. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Számomra izgató.
2019. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Két jó pasival simán bevallalnam, sőt. Kifejezetten imponalna. Csak higieniailag aggasztana a dolog nagyon. Plusz először meggygozodnek nincs-e nemi betegségük. Férfiaknál az anális szex útján meredek dolgok tudnak terjedni. Nem mintha vaginalisan nem, de az analis szexnel könnyebben keletkeznek sérülések amiken keresztül konnyebben is terjednek bizonyos nemi bajok ...


Sajnos ez csak ábránd marad. Szép ábránd. Alkalmi szexnel azért fontos nekem a külső és az igényesség. Chaturbate-on láttam egyszer egy ilyen felallast. Szuper szexi csaj, egy szexi pasi, a másik pasi elég nyurga volt de mondjuk még talán oké kategória. Akkor is arra gondoltam a szemetek, milyen szerencsések, siman ott lettem volna köztük.

21 l

2019. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem taszító, sőt, izgató.

28n

2019. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Az első feleségem elfogadta, hogy biszex vagyok. Izgatta, ha együtt voltam a barátommal, és a hármastól se zárkózott el, amikor mindenki mindenkivel csinált mindent.
2019. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Undorító,s az a nő se nő aki ebbe benne van.
2019. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!