Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 2 fiú - 1 lány, mindenki-minde...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 fiú - 1 lány, mindenki-mindenkivel: Lányok, ténleg taszító?

Figyelt kérdés

26 éves biszex fiú vagyok. Általában a lányok érdekelnek, de van egy fiú smerősöm, akivel pár havonta összejárunk szórakozni. Mindketten elég szabadosak vagyunk szexuálisan, átlagos, sportos testalkat, stb

Szeretnénk kipróbálni a két fiú egy lány felállást, hogy közben mi is játszunk egymással, mindenki-mindenkivel kötetlenül halmozva az élvezeteket. Volt már küztünk lány, de ha felmerül, hogy mi is játszanánk egymással, az úgy már nem vonzó egy nőnek sem. Ez ténleg annyira taszító?


2019. márc. 25. 17:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%

sztem ez változó. valószínűleg nagyobb az arány akinek nem jön be mint akinek igen.

nekem pl. nem tetszene, de van olyan barátnőm, aki összehozott egy ilyen hármast, és rávette a 2 (állítólag hetero - legalábbis addig azt hitték magukról) srácot, h smároljanak, meg minden

2019. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
#10 aha bezzeg ha lezbizni kell akkor màr egyből nővé válnak? Miféle prűdéria hozzáállás ez??
2019. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem taszító. Tetszik is
2019. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%

Engem is izgat az ilyesmi.

Kb azt írnám mint a #7-es válaszoló.

2019. ápr. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
22%

Az a magát nőnek hívó élőlény akinek ez tetszik? (na ettől még a trágárság szűrő is kiakadna).

Legallja!

2019. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%
#15 jelenleg te vagy a legallja... Ne tan naci vagy?
2019. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Bacardiboykvar ***** válasza:
Szerintem a heteró nők nagy százaléka ezt taszítónak találja, de még a biszex nők közül is sokan. Ha van itt olyan nő, akit ez izgat, vagy kipróbálná két bi pasival, szívesen beszélgetnék vele privátban. 43F bi
2019. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!