Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek az gáz, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, hogy heteróként foglalkoztat, hogy milyen lehet, ha egy pasi leszop?

Figyelt kérdés
25F Bp

2019. ápr. 9. 23:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.

Én is vágyom rá.

2019. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
sokáig agyaltam én is ezen aztán adódott egy alkalom super volt
2019. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én már nem egy ilyen kíváncsi heterot sz*ptam le :D

Utána a legtöbb sokáig visszajárt.

Attól még, hogy kíváncsi, hogy milyen ha egy pasi csinálja, érzésre gondolom ugyanolyan mintha egy csaj, de ha nem tetszik, vonzódsz a stáchoz szerintem akkor még heteró vagy.

Ha csak az érzés miatt csinálod, kezedhez se vonzódsz mégis kivered.

30/f

2019. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

1; Ha még sose csináltam, akkor heteró vagyok.

2; Ha meglesz, de nem tetszik, akkor az is maradok.

Plusz, ahogy az előttem szóló is mondta, maguk a pasik nem érdekelnek, sose alakítanék ki kapcsolatot sem. Csupán foglalkoztat, hogy más-e valamiben. Ennyi. Közel sem biztos, hogy többször akarom majd a dolgot.

2019. ápr. 14. 19:33
 15/18 anonim ***** válasza:

1, nem attól vagy hetero hogy mit tettél hanem hogy mire vágysz. Van olyan biszex is aki sose próbálja ki az azonos nemmel attól még biszex mert vonzza a saját neme. Csak valamilyen okból nem jöt még össze.

2, Ha bármilyen szexuális dologra vagy kíváncsi pasiként egy pasival akkor nem vagy hetero.

3, a biszex pasik nagyrésze nem alakítana ki kapcsolatot a saját nemével legtöbbjüket csak szexuális dolgok érdeklik. Tévedsz ha azt hiszed csak azok a biszexek akik egyenlő mértékben vonzódnak mindkét nemhez, érzelmileg is. Azok is ugyanúy biszexek akiket pl csak a szopás érdekel.

2019. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Aha. És aki kíváncsi, megteszi, majd egy életre megundorodik az egésztől, az heteró vagy biszex?

Mert az alapján, amit mondtál, heteró volt, amíg kíváncsi nem lett, majd biszex, utána megint heterő, mert soha többé nem akarja az egészet?

2019. ápr. 14. 23:54
 17/18 anonim ***** válasza:
53%

Felesleges szerintem címkéket ragasztgatni.

Próbáld ki, senki nem tudja meg. Ha nem vonz nem csinálod többet, ha igen akkor rendszeresen a szájába teszed a srácnak utána.

Ha nem vonzódsz a pasihoz akkor nem vagy bi, csak kíváncsi és/vagy kanos.

Próbáld ki nem veszítesz semmit, nem lesz ráírva a homlokodra, hogy leszopott egy pasi :D

Én is évekig sz*ptam egy ilyen srácot, ki akarta próbálni én meg, hogy milyen sz*pni. Mindkettőnknek bejött, sosem vonzódott hozzám, de nem zavart én se hozzá, csak a farka izgatott. Ő az érzés miatt jött, szop*s az szop*s, nem volt lány aki csinálja neki. Aztán lett, azóta befejeztük, mióta kapcsolata van és újra csak lánnyal van.

30/F

2019. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én igy lettem b..i.....
márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!