Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Yaoista lányok, hogyan reagáln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yaoista lányok, hogyan reagálnátok, ha egy uke karakterű srác próbálkozna nálatok, aki biszex?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 11. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Hogy mi?
2019. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Barátnak oké, de mint társ... kihagynám. Az uke karakterek a seme mellett, és az animében okék, aranyosak, jól néznek ki, stb, stb, de ha belegondolok, hogy párkapcsolatban, ráadásul velem... komolyan mondom, egy aranyos hörcsög ugrik be. Nem férfi, hanem hörcsög.


De ezzel szerintem kb mindenki így van, hogyha választania kéne, akkor a seme-vel jönne össze.

2019. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Engem a mangákban is kiráz a hideg a tipikus uke srácoktól. De a tipikus seméktől is... Nagyon két véglet mind a két típus, ráadásul eléggé a sztereotípiákra építik fel őket.


Ezért is szoktam le az uke-seme-seke megnevezésekről. Helyettük átvettem a neko-tachi-riba szavakat, ezeket a személyiségtől függetlenül bárkire lehet mondani. (Mert egy magashangú gebeként sem feltétlen élvezed a passzív szerepet...)


Az ukékat én sem tartom férfinak amúgy. De talán azért, mert nem is azok, hanem gyerekek. Gyerekhangú, nyafogó kisfiúk, legyenek akármennyi idősek. Brrr. 😖

2019. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, várható volt, a passzív srácokat a lànyok nem tekintik férfinak.
2019. ápr. 11. 22:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fa$z?!
2019. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem azzal van a baj, hogy passzív, hanem hogy az animében az uke mindig túlságosan kislányos. Ha egy passzív biszex srác ismerkedne velem, akkor nem okozna gondot ez nekem, amíg azért van férfias éna is.
2019. ápr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyetertek a többiekkel de a Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu c. animeből ha Takato lenne az az uke akkor én nem lennék ellene
2019. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
A passzív, meg az animebeli "uke" nem fedi egymást. Az animebeli fúk gyakorlatilag pityergős tököslányok, Idegesítőek. a biszexekkel, passzívokkal semmi bajom. A nyivákolós, kislányos pasikat nem bírom elviselni.
2019. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Te jó ég, mennyi embernek nincsen élete:o Miért néztek ilyeneket?😂 Már ha persze nézni kell... Közöm sincs hozzá,valaki felvilágosítana?
2019. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak jó történetek is a rosszak között. Azért.
2019. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!