Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan lehet a feleségetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a feleségetek, barátnőtök előtt titokban tartani, hogy időnként találkoztok és szexeltek férfiakkal is?

Figyelt kérdés
Nem könnyű dolog ez, mert a nőknek érzékük van ahhoz, hogy felismerjék, valami nincs rendben, valami megváltozott.

2019. ápr. 17. 09:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Természetesen kell viselkedni, ennyi. Ha bűntudatod van vagy ilyesmi, akkor észre fogja venni. De ha természetes maradsz, akkor nem. Nekem az elmúlt öt évben még a gyanú sem merült fel egyszer sem.


Okosan kell csinálni, hihető sztorikat kell kitalálni, hogy most épp miért és hová mész. Ha ismeri a kollégáidat, akkor nem szabad azt mondani, hogy céges rendezvény vagy túlóra vagy ilyesmi, mert az instant lebukás.


Szerintem nem túl nehéz, bár tény, hogy ehhez kell egy olyan nő, aki nem gyanakvó típus. Nekem szerencsém van :)


29F

2019. ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevésbé gyanús, ha egy férfivel találkozol, mint egy nővel. N
2019. ápr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Én csak azt nem értem h miért nem lehet már egy kapcsolat elején nyílt lapokkal játszani? Egyszer minden kiderül, csak mondom.... És akkor nagyot fog borulni a bili.


Előttem nem tudnád titokban tartani - de nem is kéne.

Miért nem opció h őszinte légy?

2019. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
En 2 evig dugtam egy csalados faszit, akinek felesege volt es gyereke. Vegig azt mondta nekem, hogy a felesege tud rola, es nem zavarja. Aztan mint kiderult megse, mert talalt egy videot rolunk a telefonjaban. Errol ennyit.
2019. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet nyíltan?

Talán azért, mert a nők többsége nem fogadná el, hogy a férjével időnként egy másik pasi olyan dolgokat tesz, ami homoszexuális hajlamokat mutat.

És a férfi mondjuk szereti Őt, de időnként testileg szükségét érzi annak, hogy egy másik férfival kerüljön közelebbi kapcsolatba. De nem akar válni és nem akarja a feleségét, barátnőjét sem megbántani azzal, hogy néha máshol keresi az élvezeteket.

2019. ápr. 17. 20:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb: meccset nézünk, sörözünk.
2019. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Én szivesen bekapnám egy másik férfinak , pedig a feleségem megölne .
2019. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7

Hasonlóan vagyok mint te. Feleségem megtudná, kihajítana, mint paraszt a macskát sz@rni.

2019. ápr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet , hogy pervinek gondoltok , de nekem egy 80-as öregur méretes dákója izgat(na) a legjobban .
2019. ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Mindent lehet titkolni.

Ezt könnyebben, mintha a pasi egy nővel csalná meg. Mert hát az asszony azért arra nem gondol, hogy mi van ha pasival lép félre?


Egyszer volt olyan, hogy egy nős pasinál voltam, amíg az asszony elment vásárolni felmentem hozzá, eljátszadoztunk egymással, majd mikor az asszony megjött, akkor úgy adtuk elő, hogy csak dartsoztunk és söröztünk :)

2019. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!