Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon furcsa ha heteroként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa ha heteroként izgat, hogy lefogjon egy másik fiú, és kinyalja a köldökömet?

Figyelt kérdés
Ezen kívül kicsi hajlamom sincs fiúkkal foglalkozni!

2019. máj. 29. 16:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy téged az izgat, hogy egy másik fiú lefogjon, és kinyalja a köldököd, még hetero vagy, bármilyen furcsa is. Ezzel csak az a probléma, hogyha találsz is erre egy fiút, vagy férfit, ő biztos, hogy nem hetero, és ennél többet is szeretne tőled. Legalább leszopni, vagy téged leszopatni szeretne. Ha ebbe belemész, azonnal lőttek a heteroságodnak.
2019. jún. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Engem is izgat a téma!
2019. jún. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11-es tévedsz! Én is hetero vagyok, mást el sem tudnék képzelni fiúval a köldökön kívül, max még a mellbimbók. Csak azért, mert lánnyal nem lehet megélni a köldököt.
2019. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13

Nem tudom, miben tévedek?

Kezdjük ott, hogy már az se egészen hetero, hogy arra vágysz te is és a kérdező is, hogy egy fiú/férfi a köldöködet izgassa. De belefér a hetero nagyon enyhe biszex hajlammal kategóriába.

Erre nem valószínű, hogy találsz partnernek egy hetero férfit. Biszexet, meleget sokkal könnyebben. De ők meg nem biztos, hogy megállnak a köldököd izgatásánál, hanem esetleg többet is szeretnének. Ha elszállsz agyban a köldököd izgatásától, könnyen lehet, hogy engeded tovább, és hagyod, hogy a cerkáddal is játsszon, leszopjon.

Saját tapasztalat, ez az elszállsz agyban, és tovább engeded. Ha kíváncsi vagy részletekre, priviben szívesen megírom.

#11 vagyok.

2019. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!