Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire normális egy kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális egy kapcsolatban megmondani, mit csinál a másik?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmet mindig el kell hogy engedje bulizni a barátja kb, és ez fordítva is így működik náluk, meg mindketten (hisztivel) elérik, hogy a másik ne találkozzon olyannal, akire ők (ok nélkül) féltékenyek, van hogy a barátja azt is megmondja neki mennyit ihat meg mit vegyen fel.

Szerintetek ez még belefér?

Szerintem nagyon nem, nekem senki nem fogja megmondani, és amíg nem adok rá okot, féltékenykedésnek sincs helye. Engem nem zavar, ha a barátom nélkülem megy inni vagy hogy jóban van az exével, ahogy ő sem szabja meg, mikor, kivel és hova mehetek, és eszerint a barátnőm szerint furcsa, hogy ennyire megbízunk egymásban. Szerintetek?



2018. szept. 28. 14:19
 1/5 anonim válasza:
Ha volt példa hazugságokra és félre érthető helyzetekre amiket eltudott nézni a párja akkor megeshet hogy féltékenykedik, ha kiegyensúlyozott volt végig a kapcsolat akkor természetesen egy minimális ösztönös féltékenység alap.
2018. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak azt tudom mondani, hogy az ő dolguk, ha nekik ez jó akkor minden rendben. Mindenkinek más jó egy párkapcsolatban ilyen téren.
2018. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ő dolguk, csak ez a barátnőm néha úgy beszél mintha én és a barátom valami "barátság extrákkal"-féle nyitott kapcsolatban élnénk meg nem szeretnénk egymást, holott nem így van, csak hagyjuk a másikat levegőt venni.
2018. szept. 28. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát még lehet neki mondani hogy akkor ne beszéljetek erről. Mint mondtam mindenki máshogy élvezi a kapcsolatát. Valaki úgy hogy ha nem beszél a fiú lányokkal és fordítva valakinek mindegy. Valaki féltékeny valaki nem. Ez egyén függő.

Ha neki nem tetszik a ti kapcsolatotok ne szóljon.

2018. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkérni normális. És ha belemegy a másik akkor rendben ha nem akkor pedig el kell fogadni.
2018. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!