Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az baj hogyha valaki nagyon...

Az baj hogyha valaki nagyon függ egy másik embertől?

Figyelt kérdés
Úgy értem higy van kettő ember akik kegjobb barátok, de az egyik fél túl 'nyomulós' minden napot vele akar tölteni és elakarja üzni a másik fél barátjait, és konkrétan bármit megtenne êrte? Úgy bármit mint oénz vagy akár rl is koltozne othhonról miatta , vagy akár meg is halna miatta?

2018. aug. 17. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Ismertem ilyet. A végén az derült ki, hogy az illető aki rátelepedett a másik emberre: a másik barátait át akarta passzolni magának.


Szóval légy résen. Mert az identitáslopás is mindig így kezdődik. Rátelepszik, kontroll alá vonja, megismeri kicsodák, és utána átjátsza magának.


Egyik nagyon jellemző dolog: hogy másol, előszőr az öltözködésed, ruház, fehérnemű, parfüm, frizura utána a beszédet, utána a mimikát. Előszőr poénkodik vele,amikor a mimikádat utánozza, de a célja az, hogy javítsd a hibákat, hiszen rólad másol. A személyedet másolja

2018. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* másik barátait, kapcsolatát, meg még sok egyéb dolgot is, ami itt nem publikujs át akarta passzolni magának.
2018. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, aki túl nyomulós, az többet akar a másiknál, mint barátsàg. Nyilván ezt a másik fél nem akarja, mivel csak barát szinten kezeli. Tehát az érzések nem kölcsönösek.
2018. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, az identitáslopás..már elkezdődött ugyan úgy beszél ugyan úgy öltözködik. A másik meg mivel 2lányról beszélünk, és nem akar többet.

Köszönöm a válaszokat

2018. aug. 18. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!