Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudhatom biztosra hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom biztosra hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Vagy ez egyértelmű? Mert nekem nem. Érzek valamit de nem tudom hogy mit. Most tartok ott hogy rájöttem hogy szerintem biszex vagyok. Leírnátok a tapasztalataitokat,hogy nektek ez hogyan zajlott le? Itt vagy akár privát üzenetben. Mert így kicsit elveszettnek érzem magam. A válaszaitokat előre is köszönöm.

2019. máj. 29. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kívánsz-e szexuálisan fiúkat?

Kívánsz-e szexuálisan lányokat?


Elég ezekre válaszolnod, s a választ megkapod :).

2019. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ibiza2019 ***** válasza:
nem feltetlenul 1es . Lehet csak kivancsi... kielegiti vagyait es megmarad az egyik nemnel. Sok embernek van szerintem ilyen idoszak. Lenyeg hogy tudni kell hova tenni mit is akarsz
2019. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól még senki sem biszex, ha úgy érzi, hogy lehet, hogy a saját neme iránt is érez valamit. Ez lehet életkori sajátosság is, amikor még nincs kialakulva a szexuális irányultsága az illetőnek, és kíváncsi szinte mindenre, ami összefügg a szexszel.
2019. jún. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!