Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha a barátnőm leszbikus/biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm leszbikus/biszexuális, arra hogy tudok rájönni? Milyen jelei vannak/lehetnek, ha tetszem neki?

Figyelt kérdés

A barátnőmet interneten ismertem meg egy éve(messze lakunk egymástól).

Ő is volt már szerelmes fiúba,de egy ideje megváltozott,elég fiús lett és mostanában sűrűn beszél a leszbikusokról/melegekről.

Nemrég megtörtént az első találkozás is.

Azóta elég fura,úgy érzem,mintha több lennék neki egy barátnál.

Mostanában azzal is szoktunk viccelődni,hogy mi lenne,ha rólam vagy róla kiderülne.

Sokszor írja,hogy hiányzom neki,ami persze normális,viszont nem tudom eldönteni,hogy barátilag hiányzom neki,vagy másképp...

Én eddig csak pasikkal jártam,de ahogy őt kezdtem megismerni úgy éreztem,hogy ez több,mint barátság.

Konkrét jeleket még nem adtunk egymásnak,de arra felfigyeltem,hogy a találkozásunk után írta hogy jó illatom volt és hiányzom neki,illetve mikor velem volt,úgy éreztem,hogy folyton a közelemben akar lenni.

Tervezzük az újabb találkozást,de akkor már meg szeretném beszélni vele ezt a dolgot,viszont nem igazán tudom hogyan kérdezzek rá.


Üzenetben is várok válaszokat,szívesen beszélgetnék erről a dologról,kíváncsi lennék rá,hogy más ezt kívülről hogy látja.

Ha valaki ebben tudna segíteni,neki nagyon köszönöm.



2019. jún. 24. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Sokszor fogod még megkérdezni?
2019. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Van 658 millió kérdés erről... ott a kereső, beirod a kulcsszót, és keresgélsz. Nem olyan nagy ördöngősség...

18/F

2019. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Sajnos nem igazán tudom leszűrni a leírásból, de te most csak baráságit szeretnél, vagy többet? Mert konkrétan nem írtad le, hogy neked-ő tetszene, csak azt, hogy kicsit másabbnak érzed, de nem tudom, hogy ezt csak az ő részéről, vagy a tiedről (is) mondod. Mert különben nem hangzik úgy, hogy zavarna (pedig a legtöbb heterót szokta feszéjezni, ha valaki velük azonos nemű felől ilyen jeleket tapasztalnak)

Én mindenesetre azt javaslom, hogy amennyiben nem érzel semmit, jobb ha tisztázod vele, hogy neked szokatlan a közelsége, és nem a jó értelemben. Ha pedig úgy véled, hogy te érzel iránta valamit, akkor szerintem addig várj, amíg nem vagy szinte biztos abban, hogy ő is, különben lehet, hogy pofára esel. Ha pedig te magad sem tudod mit akarsz, akkor szintén várj még ezzel a beszélgetéssel addig, amíg magadban letudok tisztázni ezeket a dolgokat. Ilyenkor érdemes elgondolkodni, hogy miben más ez a lány, mint a többi, esetleg a te érzéseid miben másabbak iránta, mimt az átlagos lányok iránt.


Mindenesetre, a leírtakból én úgy látom, hogy te tetszel neki, de ennyi alapján nem tudom megítélni.


Remélem segíthettem.

2019. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 OneGirlOne ***** válasza:
Ha tudsz nekem írhatsz :)
2019. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: rúgjatok be és kérdezz rá!


Kifejtve: ha nagykorúak vagytok itasd le, ne csatak állapotra, de legalább 2-3 feles lecsúszhat. Nem viccelek: oldja a gátlásokat, bátrabban beszélgethettek, a lopott érintések száma is magától fog növekedni előbb-utóbb. Egy laza iszogatás nem bűn, egy próbát megérhet, én értem már el így is "sikert", amikor bizonytalan voltam.

2019. jún. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!