Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van velem? Miért hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Miért hiszem hogy sokaknak (idegeneknek, munkatárs, stb) tetszem miközben nem akarom hogy tetszek nekik de titokban mégis vágyom rá? Érthetőbben lenn, sokat szàmít nekem.

Figyelt kérdés

A dolog még az iskolában kezdődött. Az osztálytársaim kiközösítettek, piszkáltak a visszahúzódó, félénk személyiségem miatt sőt az iskola más osztályaitól is értek negatívumok így aztán sose volt általános iskolában semmi kedvem fiúzni/barátot szerezni, elvoltam magamban. Középiskolában is ez volt a terv de a hatodik vagy tán a hetedik érzékemmel azt éreztem egyszercsak hogy valaki az osztályból szerelmes belém vagy legalábbis tetszem neki. Innentől a külvilág számára észrevétlenül figyeltem erre és valóban volt egy fiú aki sokat foglalkozott velem(nézett, rólam beszélt haverjával, stb). Ez idegen volt nekem, nekem is megtetszett a srác de utólag azt hiszem nem is ő tetszett hanem a helyzet,az hogy figyelmet szentel nekem, tetszem neki de ezt elhinni nem tudtam sose hiába voltak ott a jelek. A félénkségem miatt sose néztem rá, nem foglalkoztam vele látványosan, az 1 év alatt tán egyszer néztem a szemébe de közbe folyamatosan vártam mikor jön oda végre, néztem a szemem sarkából ahogy néz, mikor mit csinál,stb. de közbe folyamatos stressz volt a jelenléte.


Lényeg a lényeg hogy ezt a srácot illetve az akkori érzést nem tudom elfelejteni, kényszeresen visszajön folyton. Pl megyek az utcán, elmennek mellettem korombeliek, rájuk se nézek de azt érzem megnéznek, tetszem nekik ami frusztrál is. Iskola után jártam tanfolyamra, az egyik srác tetszett kicsit aztán elkezdtem érezni megint a szokásost hogy tetszem neki, aztán végülis volt többször hogy nézett, kereste a szemkontaktust szóval lehet tényleg tetszettem neki, a középiskolára emlékeztetett a dolog de amint tudatosult bennem mit csinálok, szemezek egy fiúval gyorsan átkapcsolt az agyam félénkbe és abbahagytam a szemezést, közbe fejbe vágytam rá hogy odajöjjön, beszélgetni kezdjen velem..., nem lett semmi.

Most az új munkahelyen egy harmincas férfira és több fiatal srácra hittem azt hogy tetszem nekik. Az előbbi már kikopott de még mindig nehezen nézek rá az illetőre, az utóbbi még megvan és direkt keresem azon dolgokat amikbe beleláthatom azt hogy tetszem nekik.


Ez most mi akar lenni?? Kapcsolatra vágyom? Valakire aki szeret? de a zárkózottságom gátolja azt amire vágyom igazán?

Lehet ezzel kezdeni valamit? Mert elég lehetetlen a dolog úgy hogy mégcsak ránézni se merek egy pillanatnál hosszabb ideig egy korombeli srácra főleg ha tetszik vagy azt hiszem én tetszem neki.


2018. júl. 4. 03:05
 1/1 anonim ***** válasza:
72%
Felidezted a tinikoromat:)))) egyszeruen nem tudod h h kell flortolni es ez megremit:) en ugy oldottam meg 19eves koromban h szembementem azzal amit a 18eves enem tett volna. Valasztottam egy sracot aki kulsore tetszett es nagyon bejottem neki es eldontottem h most megtanulok csokolozni. Egesz ejjel csokoloztunk,persze hatalmas szerelem lett es szereztem annyi onbizalmat h ezutan mar batrabban neztem masok szemebe. Persze h vagyunk kapcsolatra,tarsas lenyek vagyunk! Gyakorold a szemezest,a mosolygast es hagyd h megszolitsanak. Ehhez viszont muszaj jeleket adni h megszolithato vagy.Minden rendben lesz,mely levego es tedd az ellenkezojet mint amit a felenk ened tenne. Beszelgess veluk,kerdezgesd oket,reagalj arra amit mondanak. Egyre konnyebb lesz:)
2018. júl. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!