Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol barátkozhatok leszbikus/bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol barátkozhatok leszbikus/biszex lányokkal?

Figyelt kérdés

Én egy biszex fiú vagyok és lánybarátokat szeretnék szerezni.

A lányokkal jobban ki szoktam jönni és örülnék annak ha lenne valaki akivel őszintén tudnék az LMBTQ témáról beszélgetni.

Aki együttérezne velem és megértene.

Nincsen senki akire számíthatok és nincsen senki akivel jól érezném magam.

Szeretnék találni magamnak egy jó barátot.

Csak nem tudom hogy hol keressem.

Hol találhatok magamnak egy lánybarátot?



2019. júl. 11. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Huszonéves biszex lányként még én se tudom, hol ismerkedhetnék hasonló lányokkal.... :D
2019. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szintén biszex lányként, nekem sincs fogalmam hogy hol keressek hasonlókat, akik viszonylag normálisak is.

18/L

2019. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából azt sem tudom hogy a leszbikus/biszexuális lányok inkább lányokkal vagy fiúkkal szeretnek e barátkozni.

Sok lánybarátomnál sajnos azt tapasztaltam hogy nem vagyok olyan értékes nekik mint egy másik lány.

2019. júl. 11. 19:43
 4/7 A kérdező kommentje:

Elég rossz nekem ez.

Fiúkkal nem igazán tudok barátkozni és nem igazán szeretnék. Nem sok közös témám van velük és lányokkal mindig is jobban éreztem magam velük.

Olyan jó lehet azoknak a fiúknak akiknek vannak igazi lánybarátaik.

Nekem egy barátom sincsen.

Soha nem is volt egy igazi sem.

2019. júl. 11. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz, én szívesen barátkozom. :)
2019. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg írhat, aki szeretne, örülnék, ha találnék lmbt barátokat. :)
2019. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leszbikusként vannak nagyon jó fiú és lány barátaim is, de sajnos kevés olyan aki lmbt tag, ezért ha gondolod (vagy ha valaki más is barátkozna) nyugodtan dobj egy üzenetet :)
2019. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!