Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 14 eves leszbi vagyok, mindenk...

14 eves leszbi vagyok, mindenki otthagyott amikor fellvallaltam a barataim elott, most akkorr csak leszbikkel baratkozhatok v mi?

Figyelt kérdés
Most ne azzal piszkaljaatok h tisztaba vagyok a nemi identitasommal az mas tema kerem ne ezt ecsetelgessetek. Viszont amikor a barataimnak bevallottam mert sok pletyka meg ertettleenseg jott letre a sok srac kikosarazasaval kapcs, mindenki otthaagyott. Most akkor meg hetero barataim nem is leehetnek? V ha ebbe ma . Belee is. Nyugodtam akkor leszbikusokat honnan szerezzek?? Mert hogy en meg husver leeszbikussal meg elletembe neem talalkoztam az is biztos :/ most. Ugy erzem eletem legnaagyobb hibajat kovettemm el h elmondtam, msot akkor folytathatnaam a boldog illuziban valo elest, h korbebastyazom magam hamis baratokkal.

2015. okt. 31. 22:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsassatok meg h olvashatatlanul irok csk telorol vagyok aami laggol, es random szavakra javitja ki a betuimet stb... :)
2015. okt. 31. 22:38
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szomorú! Biztos van olyan lány,aki heteró és igy is barátkozna veled, csak azok akik körülötted voltak nem normálisak! Ennyi.

Én pl.még azt sem mondom el,hogy biszex lány vagyok,csak maximum itt.

2015. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És ez mikor volt? Mondtak valamit?
2015. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazabol, a legtobben azt monddtak nem baj jo ez igy. De ekozben szepp lassan eltavolodtak tolem. Mar nem hivnak sehova nem beszelnek velem stb. Csak mosolyognak haa veletlenul osszefutunk mintha meg mindg olyan jo baratok volnank... Es voltakk egy ketten akik meg elovettek jezust meg idtent es ott helyben leteremtettek h bete . Vaagyok es jarjak orvoshoz stb. Es tisztuljak meg...
2015. okt. 31. 22:50
 5/14 anonim válasza:
100%
XD én is 14 vagyok, és biszex vagyok. Szóval vonzódom a fiúkhoz, de szintén vonzanak CSAK bi-lezbi lányok. De én még várok. Lehet ez csak egy kirohanás...én érzem magamban a magányos lázadó tinit....:DD
2015. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Ez is arra utal, hogy nem vagy érett. Egy érett normális ember nem kürtöli világgá, hogy hé emberek én más vagyok mint ti, gyertek utáljatok meg!


Az emberek többsége nem tudja elfogadni, ha valaki nagyban más mint ő; lévén hogy a baráti köröd 14 évesekből áll, így ez még rosszabb, mert ebben a körben még jobban ellenkeznek a különbözőségekre. Erre rátesz sokat, hogy a nemi identitásod egy nagyon kényes dolog, és ha ez ország világ előtt felvállalod ne csodálkozz hogy a tömeg elutasító lesz.


Helyesen írni se tudsz, de már tudod hogy leszbikus vagy.


Én nem tudom, de elbasztad a dolgokat, nagyon. Gondolkozni kéne, és megtanulni azt hogy milyenek az emberek. Én nem tudom kiket nevezel te barátnak, de az a barát akiben megbizol, mindent elmondhatsz neki és akkor is olyan barátod lesz. Ezek a személyek csak jól érzik magad veled, jókat szórakoznak, de belsőségesebb dolgokra éretlenek, úgy ahogy a többi fiatal is.


Azt ajánlom, hogy mond el a dolgot a szüleidnek, és kérd meg keressenek fel egy pszichológust, hogy segítsen neked! A szüleidnek mond, hogy biszex vagy. A szakember nem azon fog változtatni, hogy szeresd a fiúkat, hanem segít majd beilleszkedni a társadalomba és kezelni az embereket.

2015. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló: Nem a kérdező az éretlen, hanem te! Mi az, hogy normális ember nem kürtöli világgá, hogy más? Normális esetben az ember bármiről tud beszélni a barátaival, a saját szexualitásáról is, és azok nem hagyják emiatt magára. Ha valaki nem normális, akkor azok a "barátok", akik emiatt nem kezelik a kérdezőt ugyanúgy, mint előtte!


Ráadásul még arra is biztatod, hogy hazudjon a szüleinek a szexuális orientációjáról! Mintha az emberek annyira megértőbbek lennének a biszexuálisokkal, mint a leszbikusokkal! Pffft!


Kérdező: Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled. De hidd el, vannak és mindig is lesznek emberek, akik nem ítélnek el a leszbikusságod miatt! Barátokat nem egyszerű találni, de nem is lehetetlen. Ha az iskolában nincs erre lehetőség, akkor azon kívül. Esetleg valami szakkör, hobbi, bármilyen szabadidős tevékenység által kereshetsz új embereket.


Nem tudom, hogy hol laksz, de a nagyobb városokban vannak ilyen körök LMBT embereknek, ahol tudsz találkozni másokkal, akik szintén nem heterók. Keress rá a neten, hátha felétek is van ilyen! Bár oda inkább idősebbek járnak, mármint ilyen egyetemista korosztály vagy a feletti. De nem kizárt, hogy a te korosztályodból is találsz ott valakit. Vagy egyáltalán el tudsz bárkivel is beszélgetni, hogy ne érezd magad egyedül! Kitartást!

2015. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok :D es utolso commentelo koszonom szepen, ezzel soka . Segitettel :D es ami aazt illeti az azelotte levo commentelonek meg az, h nem onszantamabol felvagas kepp mondtam el nekik elhiheted. :)
2015. nov. 1. 14:37
 9/14 anonim válasza:

Halo

Fiú egyáltalán nem érdekel?:o

2015. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A leszbik a lanyokat szeretik ugy h szerelmi kaapcsoolat szempontjaabol aa fiuk nem erdekkellnekk. De haverkent igen :) a legjobb baratom is srac :D
2015. nov. 1. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!