Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért mondom magam leszbikusna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondom magam leszbikusnak részegen, ha biszexnek tartom magam?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok milyen sráccal, de tény, hogy az annyira nen vonz. Ittasan folyton a lányok körül vagyok, és nem is érdekelnek akkor a fiúk és ha rákérdeznek melyik nem erdei, akkor nem azt mondom, hogy biszex vagyok, hanem hogy leszbikus.


Olyankor nem érdekelnek egyáltalán a fiúk, még csak ki se akarom próbálni. Pedig gyereket is szeretnék és a hagyományos úton.


Szerintetek mi miatt lehet az, hogy ittasan nem biszexnek hanem leszbikusnak vallom magam?



2019. júl. 5. 21:26
 1/4 anonim válasza:
100%
A leírásod alapján azért, mert leszbikus vagy. "Pedig gyereket is szeretnék és a hagyományos úton." ettől még nem jelenti azt, hogy vonzódsz az ellenkező nemhez is. De nyugi, leszbikusként is élhetsz teljes életet, még ha nehezebb is.
2019. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja leszbi vagy. Tudod az ital oldja a gátlásokat.

Bisexnek vallani magad egyszerűbb,kényelmesebb,sőt társadalmilag még "hülyeségnek" is titulálható. Kinövöd és rendes családot alapítasz.

De ha piálsz akkor magadat adod,nincsenek elvárások,stb.

2019. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

(Csak, hogy árnyaljak) Azért amiket ittasan mond az ember nem mindig jelenti azt, hogy azok a legőszintébb mondatai. Például én már vallottam úgy "szerelmet" valakinek, hogy közben nem is voltam belé szerelmes, csak felengedtek a gátlásaim és nagyon rámásztam az illetőre. Amit persze utána megbántam és már nem úgy gondoltam. Vagy feküdtem már úgy le valakivel, csak az alkohol okozta gátlástalanság miatt. Az alkohol meg tud változtatni bizonyos értelemben, máskor viszont lehetséges, hogy kimondatja veled, azt amit valóban érzel. Lehet félsz józanul bevallani magadnak, hogy a lányok érdekelnek sokkal inkább és kiskaput generálsz magadnak azzal, hogy a férfiaknak is adsz egy esélyt, hátha jön majd egy különleges srác.

Saját tapasztalatból mondom, hogy nálam beigazolódott az előbb felvázolt feltételezés. Sokáig állítottam magamról, hogy biszex vagyok. Miközben nem is érdekeltek fiúk. Sőt a közeledésük mindig kényelmetlen volt. Azt gondoltam, hogy hozzám valami "ritka fajta" fiú fog illeni, miközben ezzel párhuzamosan a lányokkal voltam elfoglalva. A lényeg, hogy könnyen lehet, mint említettem, hogy még nem fogtad fel a nyilvánvaló tényt és félsz, hogy melegként beskatulyázva, megbélyegezve élsz majd, pedig az életed jelenleg is (ha jól értem) a nők körül forog. Csak a gondolattal nyugtatod magad.

De lehet, hogy nincs igazam. Csak magamból indultam ki. 24/L

2019. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehetséges, hogy igazatok van, már többször mondták már olyanok is, akik személyesen is ismernek. Tudom, hogy hülyeség így külön beskatulyáznom magam, meg ezzel nem kellene foglalkoznom, de valamiért mégis érdekel és nem hagy nyugodni.
2019. júl. 9. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!