Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexként nem furcsa valakin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexként nem furcsa valakin először kipróbálni az orált?

Figyelt kérdés
Bár még szűz vagyok, de pasin csak is orálozni szeretnék, csak sajnos néha azt gondolom hogy ez undorító dolog, mivel még is csak saját neművel csinálok valamit, de még is akarom.

2019. júl. 16. 06:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Fura volt kicsit, de nagyon jól sikerült. Szívesen megtenném újra.
2019. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hol lehet ehhez találni valakit?
2019. júl. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fura volt, de a legelső az volt, hogy elfogadjam magamnak, hogy én ezt kívánom. Kellett egy kis bátorság hozzá, de csak az elején, mert utána egy kis odafigyeléssel könnyen ment (plusz nem is volt rossz íze), és a partneremet szépen elélveztettem.
2021. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én egy éve fogtam elöször f...szt. Jóval magyobb volt, mint az enyém. Nem okozott gondot, mert annyira vágytam rá, hogy a számba vehessem, hogy be is vettem. Csak az a baj, hogy a végeredmény az már nem oda ment. Azóta csak egy hasonló élményem volt. 28 f
2021. nov. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!