Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik, számotokra értékes a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, számotokra értékes a szüzességetek?

Figyelt kérdés

Érdekesnek tartom ezt a témát, a lányok általában várnak szex előtt, hogy olyannak adják magukat aki megérdemli.

De a pasiknál ezt nem tapasztalom. Ők (ahogy eddig észreverrem) minél hamarabb le akarnak valakivel feküdni, mert cikinek tartják hogy szüzek.

Viszont nekem, lányként értékes egy pasi szüzessége. Lányok, fiúk, más is gondolja így rajtam kívűl? 19L



2019. aug. 10. 16:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

#9 Ne reklámozd az ostobaságodat.


Anatómiailag szűzhártyája csak nőknek lehet, ugyanakkor a szüzesség nem csupán orvosi-biológiai definíció.


Egy férfi ugyan úgy lehet szűz. Társadalmi definíciók szerint. Pszichológiailag az első szexuális élmény, a férfiaknál is ugyan olyan jelentőségű.

2019. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem, nem volt értékes addig sem, míg megvolt.

Személy szerint első párommal vesztettem el, nem siettettem semmit sehova.

2019. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom érdemnek de hátránynak se. Akinek az önbecsülését sérti vagy emiatt szorong annak az. Férfiaknál sokan hátránynak élik meg mert ezt sugallja a társadalom is meg lehet olyanba botlik aki az alkalmakra az azonnali élményekre hajt ott meg a tapasztalat nagy szerepet kap és talán a leglényegesebb meg hogy milyen társaságba kerül milyen emberek veszik körül de nem kell kiírni az ember homlokára meg emiatt kevesebbnek gondolni magát és kész. 22f szűz
2019. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%

#13 22 évesen még én is ilyen naív voltam. Sőt még büszkén is meséltem egy lány ismerösömnek, hogy várok az igazira.


26 évesen a sok kudarc után már beláttam, hogy ez sokkal komolyabb probléma, mint ahogy ezt korábban gondolni véltem.


Pszichológiai, vagy társadalmi oka van, de ez mindegy is. Nem felelősöket kell keresni, hanem alkalmazkodni és minél előbb elveszteni. Akár hivatásossal is. Az is segít utolsó esetben.

2019. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
74%

Ja és a legnagyobb tapasztalat, több lány után.

Könnyen lehet, hogy azok fognak előbb lelépni és kitépni a szívedet, akikről sohasem gondolnád. Mert kedvesek, értelmesek, aranyosak, nem qrvák. Mégis gyakran ők fognak kiszeretni belőled, mert ezek a visszahúzódóbb lányok pont azok akik igényelnek egy határozott férfi jellemet. Félénk, bizonytalan szűzként gyakran esélyed sincs.


Néha pont a tapasztaltabb, nyíltabb, extrovertáltabb lányok azok akik leszarják a szüzességet, és simán rálöknek az ágyra aztán megdugnak 😃 szerencsére ilyen lánnyal vesztettem el. Miután 3-4 szende, értelmes, visszahúzódó lány taposta szét a lelkemet és dobott a szűz jellemem miatt.


Nagyon észnél kell lenni...

2019. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
70%
14~15 nem tartom erénynek se és sehol nem is írtam hogy az lenne. Azért mosolyt csal az arcomra mikor úgy próbál valaki jellemezni valakit hogy semmit nem tud róla. :) Amit te írtál ékes példája azoknak akiket szintén írhattam volna de valahol vége kell legyen a válasznak is mindent nem sorolok fel hisz nem is vagyok mindentudó de akit ez fogja vissza az életben annak jobb ha elveszíti a lehető leghamarabb.
2019. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
47%

Jó csak ne az legyen a vége, hogy majd 30 évesen magadba fordulva ide írsz, hogy még szűz vagy és gonosz nők, mindenért ők a hibásak.


Stratégia kell, méghozzá napról napra lebontva mit teszel azért, hogy átess a tűzkeresztségen. .. de nem is a szüzesség a lényeg, inkább az első ismerkedésből kialakuló szex. Attól nevezhető valami kapcsolatkezdeménynek, hogy hajlandó téged beengedni a lány az ágyába. Ez egy hatalmas tapasztalat és önbizalom boost. Magától viszont nem jön össze. Tényleg komoly haditerv kell ehhez.

2019. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb szűz fiú a fél karját is odaadná, ha azzal együtt a szüzességétől is megszabadítja valaki.
2019. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
70%
Mem, másé se.
2019. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem*
2019. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!