Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik, számotokra értékes a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, számotokra értékes a szüzességetek?

Figyelt kérdés

Érdekesnek tartom ezt a témát, a lányok általában várnak szex előtt, hogy olyannak adják magukat aki megérdemli.

De a pasiknál ezt nem tapasztalom. Ők (ahogy eddig észreverrem) minél hamarabb le akarnak valakivel feküdni, mert cikinek tartják hogy szüzek.

Viszont nekem, lányként értékes egy pasi szüzessége. Lányok, fiúk, más is gondolja így rajtam kívűl? 19L



2019. aug. 10. 16:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
40%
45 éve őrzöm, de olyan nagy érték nem lehet, mert eddig még csak két hölgy akarta elvenni. De számomra egyik sem a nagybetűs Ő volt, ezért azt mondtam: - Kösz, nem. Ha már eddig aszalgattam, már kibírom azt a kis időt, amíg az igazi eljön érte. -
2019. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért ekkora dolog ez a szűzesség sose értettem!?

Semmivel se több senki ha szűz!

2019. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
78%

Igazságszerint nem mondom hogy értékes lenne vagy átok.

Már rég elvesztettem és amiért bànom hogy nem vártam többet vele, az az hogy azóta nem úgy tekintek a nőkre mint azelőtt.

Nem tartom jó dolognak hogy manapság mindenki minnél hamarabb túl akarnak lenni ezen.

Ha adhatnék egy tanácsot a régi önmagamnak, azt tanácsolnám hogy még várjon vele.

2019. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nekem nem jelent sokat. Eleget vártam vele sőt sokat is.

Ha adhatnék egy tanácsot a régi énemnek akkor az lenne,hogy: az első barátnőmnek adjam. Elég idős voltam hozzá,ő is (mint kirült utánam :/ )de nem így volt.

2019. aug. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
53%
Ja a lányoknak talán azért értékesebb mert nekik fáj,és akkor ha már sz4r akkor valaki olyan tegye velük aki szereti őket.
2019. aug. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Igen, szamomra az
2019. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Minden annyira értékes csak, amennyit megadnak érte.


Márpedig vénszűzekre nincs túl nagy kereslet, szóval az értéke inkább negatív.


Így jön ki az, hogy a végén neked kell fizetni hogy elvegyék :D


Matek :)

2019. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Nekem például tizenhat évesen volt az első, egy nagyon különleges lannyal, sokáig együtt jártunk , kb fél év mulva törtent meg. Utána még evekig tartott a dolog kózöttünk.. szóval igen, nekem az/volt :) 28F
2019. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!