Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok a barátnőtö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok a barátnőtökről, hogyha kiderülne róla, hogy módszeresen foglalkozott/foglalkozik használt bugyi, zokni, illetve harisnya eladásával?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű barátnőm, imádnivaló teremtés, normális, mondhatni jó módú családból származik, viszont pár hete színt vallott arról saját magától, hogy van egy férfi, akinek eladta a használt a zoknijait bizonyos időközönként. Be kell valljam, hogy sokkolt az információ, és nagyon csalódott voltam, és ideges. Elmagyaráztam neki, hogy ez erkölcsileg miért kifogásolható, amitől úgy látszott, hogy tényleg észhez tért, volt sírás/rívás, és mondta, hogy nem csinál többet ilyet, ezért is vallotta be, hogy mit tett. Viszont azóta eltelt pár hét, és amíg zuhanyzott, belenéztem a telefonjába, hogy hátha megvannak-e azok a beszélgetések, amiket a "kuncsafttal" folytatott. Sajnálatos módon ott voltak a messenger beszélgetések a telefonján, és kiderült, hogy nem csak zoknit, hanem bugyit és harisnyát is adott el neki, részletesen leírta, hogy mit meddig fog viselni, és mi több, az is kiderült, hogy belevitt az üzletbe egy interaktív játékot, azaz az ügyfél húzhatta le róla a harisnyát, majd puszigathatta a lábfejét.. Amikor elolvastam ezeket a sorokat, annyira rosszul lettem, hogy azonnal kérdőre vontam, viszont jó lett volna visszaolvasnom a többi beszélgetést is, mert hónapok óta ment az egész.. Én már mindent beleképzelek ebbe az egészbe, és gyomoridegem van attól, hogyha csak a zokni eladást vallotta be, akkor még mit csinálhattak közösen (Egy Skála áruház próbafülkéjében egyébként). Én nagyon szeretem őt, vele terveztem az életemet is, de nem tudom, hogy meg kéne-e bocsátanom neki. Igazából már megtettem, de azzal kelek, azzal fekszek 2 napja, hogy ez jár a fejemben, és szomorúsággal tölt el a tudat, hogy miket művelt. Szerintetek mit kéne tennem? Norméslis az, hogy erkölcsileg belefér egy nő részéről az, hogy ilyen formában üzletel a fehérneműivel? Csak én lihegem túl az egészet? Ti mit tennétek, ha kiderülne a párotokról egy hasonló információ?

2019. aug. 21. 12:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Mi bajod van ezzel amúgy?Nemhogy nkább izgatna dolog.N
2019. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Ebben semmi rossz nincs. Nem csalt meg csak vesz egy bugyit, használja és nem mosásra költ, hanem többért adja mint vette. Engem az zavarna inkább ha pénzért szexelne...
2019. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%

Miért fontos neked, hogy ELŐTTED mit csinálsz a szexben és mit nem? Az szereted a lényeges, hogy melletted mit csinál.

A partnered nyitott, kísérletező kedvű, imponál neki, ha más férfiaknak tetszik, enyhén fetisiszta, s valószínűleg sokkal "több van benne" mint amit a felszínen látsz. Ha valóban tartós kapcsolatot szeretnél vele, akkor ismerd meg, tudd meg a miérteket és vedd fel vele a ritmust.

2019. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Nincs ebben semmi, max abban, ha az adás-vételen túl erotikus üzeneteket is vált. Na, az már nem oké.
2019. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Az, hogy hagyja, hogy egy idegen ember puszilgassa a lábát egy Skála öltözőben, miután levette róla a harisnyáját szerintetek normális?
2019. aug. 21. 14:03
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

Van még Skála áruház valahol? De fura...

Am nyilván nem normális, de itt gyk-n az se ciki, ha anyád prosti volt (van egy csomó ilyen kérdés), szal kicsit fura értékrendű emberek (is) járnak ide...

2019. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Akkor Skálázott amikor veled volt?

Mert az gond.

2019. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Igen, akkor Skálázott amikor velem volt.
2019. aug. 21. 14:50
 9/30 anonim ***** válasza:
92%

Másrészt, szerintem a zokni, bugyi, harisnya eladás tök jópofa biznisz. Én támogatnám is a nőmet, leprogramoznám neki a website-ot is, és szétkeresnénk magunkat.


Amennyiben tudja, hogy idióta lúzereket húz le!

:)


Amit viszont az öltözőben csinált az túlmegy egy határon. Az már a prostitúció egy enyhe formája.


Meg tudnám bocsájtani, de ez nehéz téma már nekem is, mert állandóan az járna a fejemben, hogy engedhette, hogy egy petyhüdtpö..csű vén f..sz csókolgassa a lábát egy öltözőben. Nincs az a pénz amiért ezt be kelljen vállalni szerintem.


A személyes találkozás, vagy érintés átlép egy határt. Pont.

2019. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Visszacsinálni nem tudja már, ezzel kell egyetértened.


Szépén pénzfüggő lett. Megszédítette hogy egy nutellás bugyiért kap 5000-et, nulla befektetéssel... akkor a lábcsókolgatás 10-20 stb ... megy fel a tarifa. Egészen amíg egy gazdag perverz f..sz ad neki fél millát, hogy rommá kurja a jachtján. Elfogadná...

2019. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!