Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok a barátnőtö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok a barátnőtökről, hogyha kiderülne róla, hogy módszeresen foglalkozott/foglalkozik használt bugyi, zokni, illetve harisnya eladásával?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű barátnőm, imádnivaló teremtés, normális, mondhatni jó módú családból származik, viszont pár hete színt vallott arról saját magától, hogy van egy férfi, akinek eladta a használt a zoknijait bizonyos időközönként. Be kell valljam, hogy sokkolt az információ, és nagyon csalódott voltam, és ideges. Elmagyaráztam neki, hogy ez erkölcsileg miért kifogásolható, amitől úgy látszott, hogy tényleg észhez tért, volt sírás/rívás, és mondta, hogy nem csinál többet ilyet, ezért is vallotta be, hogy mit tett. Viszont azóta eltelt pár hét, és amíg zuhanyzott, belenéztem a telefonjába, hogy hátha megvannak-e azok a beszélgetések, amiket a "kuncsafttal" folytatott. Sajnálatos módon ott voltak a messenger beszélgetések a telefonján, és kiderült, hogy nem csak zoknit, hanem bugyit és harisnyát is adott el neki, részletesen leírta, hogy mit meddig fog viselni, és mi több, az is kiderült, hogy belevitt az üzletbe egy interaktív játékot, azaz az ügyfél húzhatta le róla a harisnyát, majd puszigathatta a lábfejét.. Amikor elolvastam ezeket a sorokat, annyira rosszul lettem, hogy azonnal kérdőre vontam, viszont jó lett volna visszaolvasnom a többi beszélgetést is, mert hónapok óta ment az egész.. Én már mindent beleképzelek ebbe az egészbe, és gyomoridegem van attól, hogyha csak a zokni eladást vallotta be, akkor még mit csinálhattak közösen (Egy Skála áruház próbafülkéjében egyébként). Én nagyon szeretem őt, vele terveztem az életemet is, de nem tudom, hogy meg kéne-e bocsátanom neki. Igazából már megtettem, de azzal kelek, azzal fekszek 2 napja, hogy ez jár a fejemben, és szomorúsággal tölt el a tudat, hogy miket művelt. Szerintetek mit kéne tennem? Norméslis az, hogy erkölcsileg belefér egy nő részéről az, hogy ilyen formában üzletel a fehérneműivel? Csak én lihegem túl az egészet? Ti mit tennétek, ha kiderülne a párotokról egy hasonló információ?

2019. aug. 21. 12:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

#19


30 ezer Ft-ért már jóféle prostit kapsz, miért egy tangára költöd? A prosti meg szerintem ingyen is odaadja a tangáját, ha kéred.

2019. aug. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
70%
Egyértelműen nem fér bele. Önnmagában az, hogy zoknit vagy hasonlót ad el egy idiótának, akinek arra áll fel, hogy szagolgassa, már önnmagában megkérdőjelezendő. Az hogy másnak engedte csókolgatni a lábát, az pedig a konkrét megcsalás. Én a helyedben kidobnám, minden kérdés nélkül. Egy kapcsolatban csak a te párodnak engedheted meg, hogy ilyet vagy bármi mást csináljon.
2019. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Inda12345 ***** válasza:
80%
Szàmomra többet èr egy szèp lány bugyijàt szagolgatni.mint örömlányhozmenni.vettem màr tangàt 1500 euròèrt is szemèlyesen
2019. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
90%

#23, megértem a fétisedet... 2 gyönyörű22-24 éves egyetemista lánnyal lakok együtt Bp albérletben külön szobákban, és mindig teregetnek. Ott sorakoznak a friss bugyikák, mindenféle színben. Tényleg kb orosz instamodell csajok... sok esélyem nem lenne náluk olyan pasikkal kavarnak :D pedig nekem is jó nőim voltak már... de ők..pf


Egyszer nem voltak otthon és bementem a szobájába az egyiknek és maszturbáltam a bugyijával xd


Elég lazák amúgy amennyit szexelnek... rákérdezzek mennyiért adják a bugyit?

2019. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Inda12345 ***** válasza:
100%
Igenkèrlek kèrdezz rà
2019. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 hun_74 ***** válasza:
100%
#20 sírok a kommenteden... 🤣🤣🤣
2019. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
90%

Én ugyan nő vagyok, de egyetem alatt rendszeresen egészítettem ki így a költőpénzem. Volt, h egész szép összegeket szedtem így össze. Nagyon könnyű pénz volt, kb semmit nem kellett érte tennem, mert bugyit mindig hordtam, illetve harisnya vagy zokni is volt rajtam általában. A harisnya volt a legkifozetődőbb, mert akkoriban 1-2 használatnál többet nem bírtak ki rajtam, viszont azzal, h eladtam, nem idegesített, ha tönkre ment. Gyakorlatilag akkoriban ezek a holmik nekem ingyenben voltak, mert vettem a pár 100 Ft-os bugyikat, zoknikat, harisnyákat, aztán pedig több ezerért adtam el. Később pedig még használt betétet meg tampont is adtam el, igaz eleinte nehezen tudtam ezt megemeszteni, de úgy voltam vele, h ha valakinek ez kell és hajlandó érte jó összeget fizetni, akkor hülyeség lenne kidobni... Illetve egyszer egy leharcolt cipőmet is megvették amit csak azért adtam el, mert hajlandó volt annyit fizetni érte, amennyiért egy újat kinéztem magamnak... Én nem éreztem sosem gáznak a dolgot. Abból indultam ki, h ha ki is dobom pl a lyukas zoknimat, simán kikukázhatja, akinek ilyen hajlama van, a végeredmény ugyanaz lesz, de így legalább pénzem is van belőle. Az sem különösebben érdekelt, h mit csinálnak a megvásárolt holmival, oké, h az enyém volt, de ha nem használom már többet, akkor hol érdekel, h ki mit csinál vele, váljék egészségére. Nekem ez sokkal inkább belefért, mint amit egyes szaktársak csináltak "támogatásért" idősebb, esetenként gázos fazonokkal... Nem azt mondom, h mindig, de elég sokszor volt, h nem sokkal kevesebb pénzt szedtem így össze, mint az egyik kolis csajszi, akiről köztudott volt, h mivel és hogyan támogatja egy igen koros fickó (inkább a 60-hoz volt közel, mint az ötvenhez), ráadásul nekem ezért a penzért semmi olyat nem kellett csinálnom, amit nem akartam, mondván, h ez a támogatás ára... Ha volt pasim, mindig elmondtam neki ezt a dolgot, a többségük megértette az érvelésem, és igazat adott azzal kapcsolatban, h ez még mindig jobb, mint ha szexelnék valakivel azért a "táogatásért"... Általában nem volt negatív hozzáállás, esetleg olyan volt, h valaki megkért, h harisnyát azt ne adjak(mert neki is mániája volt), vagy épp azt az adott bugyit ne adjam, mert az a kedvemce rajtam, és akkor már inkább elrakná emlékbe stb. Olyan is volt, aki még segített is "tolni az üzletet" vitt be haveroknak, kollégáknak persze ugyanúgy pénzért... Persze, ha pasim volt, csak a törzsvasárlóimat tartottam meg, és velük is ritkásabbra fogtam a dolgot, mégpedig azért, mert viszonylag sok idő volt még akkoriban lebonyolítani a dolgot, és azt az időt inkább a pasimra fordítottam. Persze ilyenkor a legtöbben lemorzsolódtak, hisz akinek ilyen igényei vannak, az így is-úgy is megszerzi amit akar, ha nem tőlem, akkor máshonnan. Viszont, akármikor tudtam keríteni új vevőket. Egyébként jó vevőt nem is volt olyan egyszerű találni, mert elég sokan komolytalanok voltak, nem tudta mit akar, vagy épp mar lebeszéltünk mindent, csak épp az utalás nem érkezett meg, vagy a felénél felszívódtak. Nalam kb 10-ből kettő üzlet köttetett meg ténylegesen, viszont, ha a vevő elégedett volt, akkor rendszeresen vett dolgokat, ráadásul több alkalom után már tudtam, h mit szeretne az adott személy, így nem is kellett már annyit írkálni egymásnak, csak szóltam neki, h van ez vagy az, ő meg válaszolt, h küldjem vagy ne... Mondjuk mostmár, h jól keresek tutira nem csinálnám, de nem azért mert cikinek tartom, vagy ilyesmi, hanem mert nem hiányzik az a macera, ami eleinte van. Le e-mailezni a dolgokat, képet készíteni, küldeni, sokan variálnak össze vissza, vagy duzzognak, h nem adom ki magam... és ezekhez én már öreg vagyok. :D

Amúgy az a része már szerintem is gáz, h a hapsi veszi le, és még a lábát is csókolgatja... Nekem az már nem férne bele, akkor sem ha nincs pasim. Én soha nem találkoztam senkivel, még a nevemet sem tudták, mert volt egy külön e-mail címem erre a dologra. Annyi volt a legtöbb, h deréktól lefele löttem képet amikor az eladni kívánt cuccban voltam. Ezt muszáj volt, mert sok volt a kamus hirdető, és látni akarták, h tényleg csaj vagyok e, illetve tényleg olyan e az alkatom, ahogy azt mondtam. 1-2x küldtem egész alakosat is, de az arcom azokon sem látszódott. Ennél több kapcsolatom nem volt egy kuncsaftal sem, pedig sokan próbálkoztak személyes átvétellel, vagy, h kamerán nézhesse, amint leveszem amit kért. Én sosem kértem képet senkitől, nem érdekelt ki az illető, ez nekem csak üzlet volt. Ha a beszélgetésből azt éreztem, h kezd a hapsi túllépni ezen, inkább gyorsan leépítettem. Vagy ha épp nálam kezdett valami több lenni. Mert azért beszéltem ezáltal érdekes emberekkel. 2x volt, h felkeltette az érdeklődésem egy vevőm, az elsőnek majdnem beadtam a derekam, de mikor kezdett volna körvonalazódni a dolog, egyszerre csak eltűnt, nem jelentkezett többet. A másikról meg kiderült, h felesége van, meg rajta kívül még 1-2 csajszit kezelgetett, én meg nem akartam beállni a sorba, és mikor ezt közöltem vele, behisztizett, és többet sem hallottam felőle...

Szóval, ha engem kérdezel, a személyes levételt, és lábcsókolgatást leszámítva egyáltalán nem durva dolog ez, vannak ennél sokkal durvábbak is. Másrészt pedig az mindenképp pozitív, h bevallotta, még ha nem is teljes valójában, viszont annak számtalan oka lehet. Beszéljetek róla, lehet, h kellemetlenül érzi magát előtted, vagy hasonló ezért próbálja árnyalni a dolgot. Mindenképp muszáj lenne ezt megbeszélnetek, és kompromisszumot kötni, mert különben szép lassan megmérgezi a kapcsolatot... Ráadásul te már tudsz is erről a dologról, szóval át tudod gondolni az egészet a saját értékítéleted szerint. Jah, és ha segít, akkor gondolj arra a csomó pasira, akiknek gőzük sincs róla, h a szívszerelmük kikkel miket tett meg fősuli alatt támogatásért cserébe... Szerintem az sokkal rosszabb, vagy éppen a boldog tudatlanság miatt nem?! Kinek mi... Te jobban éreznéd magad, ha titokban maradt volna előtted ez az információ?


30/n

2019. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
100%

Inkább veszélyes személyesen is találkozni ilyen alakokkal, kintudja mit akar még.


Én is akartam így pnézt keresni, de csak postán. Kb. addig jutottunknel, hogy képet kicsikart, aztán mire utalni kellett, lelépett, mindegyik, nem azért mert nem tetszett a kép... Hanem csak képgyűhtésre mennek.


Névvel, meg találkozni akar csak a hülye megy bele.


Hány éves a barátnőd?


Szerintem sincs ebben semmi rossz. Nem rosszabb attól, minth a használt pólódat adnád el, oké nem vagyok büszke rá. De engem eddig mindenki tá ert, harisnyával is, sosem utaltak pénzt. Személyesen ilyen alakokkal meg nem találkozom...

2019. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy ez light cuckoldry.
2019. dec. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól kamuszagú, hogy a vevő vehette le róla, meg puszilgathatta is a lábfejét... De amúgy én nem ítélnék el olyan csajt, aki eladja ezeket a dolgait, inkább tetszene, hogy ilyen megértő a fétisekkel kapcsolatban.
2021. okt. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!