Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok a barátnőtö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok a barátnőtökről, hogyha kiderülne róla, hogy módszeresen foglalkozott/foglalkozik használt bugyi, zokni, illetve harisnya eladásával?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű barátnőm, imádnivaló teremtés, normális, mondhatni jó módú családból származik, viszont pár hete színt vallott arról saját magától, hogy van egy férfi, akinek eladta a használt a zoknijait bizonyos időközönként. Be kell valljam, hogy sokkolt az információ, és nagyon csalódott voltam, és ideges. Elmagyaráztam neki, hogy ez erkölcsileg miért kifogásolható, amitől úgy látszott, hogy tényleg észhez tért, volt sírás/rívás, és mondta, hogy nem csinál többet ilyet, ezért is vallotta be, hogy mit tett. Viszont azóta eltelt pár hét, és amíg zuhanyzott, belenéztem a telefonjába, hogy hátha megvannak-e azok a beszélgetések, amiket a "kuncsafttal" folytatott. Sajnálatos módon ott voltak a messenger beszélgetések a telefonján, és kiderült, hogy nem csak zoknit, hanem bugyit és harisnyát is adott el neki, részletesen leírta, hogy mit meddig fog viselni, és mi több, az is kiderült, hogy belevitt az üzletbe egy interaktív játékot, azaz az ügyfél húzhatta le róla a harisnyát, majd puszigathatta a lábfejét.. Amikor elolvastam ezeket a sorokat, annyira rosszul lettem, hogy azonnal kérdőre vontam, viszont jó lett volna visszaolvasnom a többi beszélgetést is, mert hónapok óta ment az egész.. Én már mindent beleképzelek ebbe az egészbe, és gyomoridegem van attól, hogyha csak a zokni eladást vallotta be, akkor még mit csinálhattak közösen (Egy Skála áruház próbafülkéjében egyébként). Én nagyon szeretem őt, vele terveztem az életemet is, de nem tudom, hogy meg kéne-e bocsátanom neki. Igazából már megtettem, de azzal kelek, azzal fekszek 2 napja, hogy ez jár a fejemben, és szomorúsággal tölt el a tudat, hogy miket művelt. Szerintetek mit kéne tennem? Norméslis az, hogy erkölcsileg belefér egy nő részéről az, hogy ilyen formában üzletel a fehérneműivel? Csak én lihegem túl az egészet? Ti mit tennétek, ha kiderülne a párotokról egy hasonló információ?

2019. aug. 21. 12:30
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam neki, hogy ez szépen így épül fel, és ez már a prostitúció első lépcső foka. Arra is gondoltam, hogy a szüleivel esetleg beszéljek-e? Normális, jó módú családból származik, a szülei értelmesek, nagyon szeretem őket.
2019. aug. 21. 15:05
 12/30 anonim ***** válasza:
61%

Már az, hogy belenéztél a telefonjába, az is elég aljas volt mondjuk. Még a szüleinél is be akarod árulni?


Így lehet lemérgezni egy kapcsolatot szépen és elcseszni a bizalmat.


Én legalábbis nem tűrném, ha belenézne a csajom a telefonomba. Főleg hogy egy évezredig visszakereshető minden benne... nem akarom hogy a múltamban kutakodjon vagy a privát beszélgetéseinket olvasgassa, amiben mondjuk tanácsot kérek egy haveromtól vele kapcsolatban.

2019. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez szépen maradjon köztetek és oldjátok meg. Ha nem megy akkor dobd ki.


Na meg értékelni kell az őszinteséget, de mint látható ebből mindig csak negatívan jöhet ki az ember.

2019. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Én célirányos ilyen jellegű beszélgetést kerestem, és mint láthatod, nem voltam alaptalanul bizonytalan, mert ő annyit mondott, hogy használt zoknit árult. Ennek ellenére, próbafülkékben csókoltatta a lábait pénzért, meg a jó isten tudja még miket csináltak bent.. A szüleinél nem bemártani akarom, de hogyha tudnának valahogy segíteni a helyzetben, akkor annak örülnék. Ha csak rontanék a helyzeten, akkor nem mondanám el.
2019. aug. 21. 15:20
 15/30 anonim ***** válasza:
82%
Én biztos ott hagynám a páromat, ha ez kiderülne róla. Nehogy már olyan valakivel legyek, olyan valakinek mondjam, hogy szeretlek, aki hagyja, hogy egy másik férfi csókolgassa a lábát, és odaadja neki a bugyiját is. Nekem ez biztosan nem fér bele így önmagában sem, de ki tudja, hogy milyen dolgok vannak még, amikről nem tudsz, és soha az életben nem fogja már elmondani.
2019. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy jó nő, kedves és nem pszichopata akkor elengedném a dolgot.


Viszont ha bármilyen súrlódás vagy egyéb probléma van a kapcsolatban, akkor dobnám és keresnék mást.


Hülyeséget,.meggondolatlanságot bárki elkövethet... én sem vagyok teljesen szent, bár nem megcsalás téma, de azért kamuztam már párszor én is.


Mondjuk el nem tudom képzelni, hogy más nő lábát csókolgassam pénzért 😃

2019. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Ezt leszámítva minden tökéletes, nem veszekszünk, a sex is isteni, jól kiegészítjük egymást.
2019. aug. 21. 15:38
 18/30 anonim ***** válasza:
96%

Akkor meg szard le. Tudod milyen nehéz manapság jól működő kapcsolatot és normális nőt szerezni?


Jó, nem normális 😃 dilis, perverz, fétises.. de adnék neki még egy esélyt. A legjobb tudomásod szerint nem kefélt félre.

2019. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Inda12345 ***** válasza:
86%
Èn màr jó nèhàny lànytòl vettem használt bugyit,úgy ,hogy a pàrjuk tudodt ròla,sosem volt ebböl gondjuk.ha elfogadsz egy tanàcsot,engedd meg neki,hogy àrulja tovább,de beszeljètek meg,hogy póstai ùton küldje el.ne szemèlyesen.èn is igy üzletelnèk vele.30 ezret is adnèk egy tangàjàèrt
2019. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

#19... és honnan tudod, hogy nem férfi árulja?

30K egy szarfoltos tangáért? Noormális?


Ember még ma lekódolom PHP-ben a site-ot és bevásárolok a kínaiban egy 1000-es pakk tangát, meg harisnyát. Kikeverek vmi női parfümös mufflét, meg színezem egy kis KAMAZ fékcsíkkal, és mehet is a piacra. :D

2019. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!