Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Olyan élethű, lehetőleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan élethű, lehetőleg orvosi szilikon dildo létezik, ami spriccelős is?

Figyelt kérdés

Sajnos ilyet nem találtam, de fontos lenne az orvosi szilikon, hogy ne legyen büdös pár hónap után.


Nem spriccelős is érdekelne, ha valaki pár hónap tapasztalat alapján tud ajánlani.



2019. aug. 29. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Létezik :)

Sex shop weblapokon nézz körül :)

tetszik ez a kérdés olyan aranyosan perverz :)

2019. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nyilván szexhopokban nézelődök, de ami ennek a 2 kritériumnak megfelel nem találtam. Azért született a kérdés, hátha valaki tud ilyenről.


A kérdés másik felében pedig több hónapos használat utáni tapasztalat/ajánlás érdekelne.

2019. aug. 29. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem rendeltem spriccelőst, de wishen, alin és hasonló helyeken is van.

Nekem sima tömörebb szilikon van, több hónapja, semmi baj nincs vele. Még mindig jó állapotú és színeződés, anyagvetemedés mentes.

2019. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3: Köszönöm! Esetleg el tudnád küldeni linken priviben, hogy milyen fajta?
2019. aug. 29. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Létezik és kapható szexshopokban spriccelős dildó is. Egyébként milyen az "orvosi szilikon"? :)

Ha tisztán tartod, akkor nem lesz büdös pár hónap után - egyébként is mosd el minden használat után! Anális játékszert (plug, dildo stb.) még így is csak análba használj sose keverd a kettőt.

Sőt a keményebb anyagból készültek bírják tovább, mivel a szilokon egy idő múlva elkezd berepedezni.

2019. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyilván elmosom. A büdös szag: büdös, műanyag szag.
2019. aug. 29. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!