Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A műpunci mennyire hasonlít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A műpunci mennyire hasonlít érzésre a valódi puncihoz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy össze sem hasonlítható, stb, de mégis, aki használ műpuncit, mennyire adja át azt az érzést? Nem vagyok már szűz, sokat dugtam régebben, de mostanában esélytelen, hogy pinához jussak, a kezem pedig már unom, így hát beruháznék egy jó minőségű műpuncira, de csak akkor, ha van értelme. Szerintetek?
2019. szept. 6. 17:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, csak azt. Az pedig külföldről és az itthoni szexshopokban is kb ugyanannyiba kerül.
2019. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%
Külföldön olcsóbb mint itthon jóval jóval. A hátrány hogy varni kell rá. Tehát flashlight mondjuk aliexpress. Feléből kijössz vagy még kevesebből mint itthon.
2019. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
36%

Itt egy link határ a csillagos ég. Itthon ezek 10000 plusz a futár sajnos. Nézz körül kint.



[link]

2019. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!