Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hosszú ideje ázas férfitársaim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideje ázas férfitársaim, nálatok milyen a szex?

Figyelt kérdés
45 éves vagyok, 20 éve házas, 4 gyerekkel. Szeretem a feleségem, persze vannak gondok, de az alapvető szeretet, tisztelet megvan mindkettőnk részéről. Na de a szex... ritkán szexelünk, akkor is úgy érzem, mintha könyöradomány lenne, valami extra ajándék ami azért jár mert néha jófiú vagyok. Ráadásul ha hagyja magát, akkor is csak fekszik mint egy darab fa, nulla kezdeményezés, aktivitás. Nálatok mi a helyzet ennyi idő után? Mit tesztek, hogy feljavítsátok a dolgokat?
2019. szept. 10. 20:01
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

9.

Megfordult már persze ez is a fejemben, de én tényleg szeretem a feleségem ennyi idő után is, nem akarnám megbántani azzal, hogy máshoz megyek szexért. El sem tudom képzelni egyébként hogy működik ez, tuti lebuknék és akkor mindent elvesztenék. Tényleg úgy látjátok hogy nincs esély rendbehozni egy ellaposodott szexuális életet? Reménykedtem valami jó tanácsban :D

2019. szept. 10. 20:34
 12/33 anonim ***** válasza:
Szerintem a feleséged dugják.
2019. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Hogy mi??? ... szex... ?? nálatok még van olykor?

(A kérdést mintha én írtam volna....)

Nálam a megoldás, hogy olykor levarrok egy új élményt, ami adódik. Nem hetente, de két havonta.

42f

2019. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

10.

Hát beszrok komolyan, én tényleg azt hittem hogy ennyi idő után már ritkábban szexelnek az emberek, erre kiderül hogy csak mi... nincs más neki, ebben biztos vagyok, a gyerekekkel van otthon, nem jár sehova, semmi olyan jelet nem mutat, ami másra utalna. Én fizikai munkát végzek, ami kb sportnak fogható fel, egyáltalán nem híztam meg, sőt azt mondhatom ennyi idősen vagyok a legjobb formában. Ha szexelünk, mindig figyelek hogy neki is jó legyen, és régen az is volt, de most nagyon ritkán látom rajta hogy jó neki, bárhogy próbálkozom. A heti egyet csak úgy értettem, hogy ha az minőségi lenne, akkor az is elég lenne, de így hogy nem az... bakker.

2019. szept. 10. 20:41
 15/33 A kérdező kommentje:

13,

Na úgy tűnik nem vagyok egyedül, nem mintha ez annyira jó hír lenne :D Nálatok mi a gond? Mit mond az asszony, miért nincs szex? Új élmény gondolom szerető... tartós? vagy mindig más?

2019. szept. 10. 20:42
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Áh, napalmot nekik.
2019. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

7. vagyok

A gyermekek születése után vesztette el az érdeklődését és akármit csináltam nem jött vissza. Szerintem valami hormonális baj, de orvoshoz menni nem volt hajlandó. Terápiára se. Elsőrangú anya, száz százalék hogy nem csal meg, de nem lakótársnak vettem feleségül.


Látod, nem vagy egyedül, de még eltelik pár évtized mire erről nyilvánosan lehet beszélni. Ha valakinek elmondanám jelenleg hülyének nézne vagy hazugnak.

2019. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
33 éves vagyok,a férjem 42,17 éve vagyunk együtt,3 gyerek van. Van olyan, hogy kéthetente van szex, de előfordul, hogy napi több is. A nőknek lelkisek. Megbántottad, nem érzi kívánatosnak magát, stb.... Nem kell a legrosszabbra gondolni.
2019. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

17

Hát ez olyan mintha én írtam volna persze nyilván egyikünket sem vigasztalja hogy nem vagyunk ezzel egyedül. Ha próbálom megbeszélni vele, és megteszek mindent mégsem változik semmi, akkor is én leszek a sz.r szemét ha keresek mást...

2019. szept. 10. 21:26
 20/33 anonim ***** válasza:

*a nők lelkisek.

Lehet, az is, hogy megunt. Ezer egy oka lehet, beszélgess vele. Udvarol neki.

2019. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!