Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hosszú ideje ázas férfitársaim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideje ázas férfitársaim, nálatok milyen a szex?

Figyelt kérdés
45 éves vagyok, 20 éve házas, 4 gyerekkel. Szeretem a feleségem, persze vannak gondok, de az alapvető szeretet, tisztelet megvan mindkettőnk részéről. Na de a szex... ritkán szexelünk, akkor is úgy érzem, mintha könyöradomány lenne, valami extra ajándék ami azért jár mert néha jófiú vagyok. Ráadásul ha hagyja magát, akkor is csak fekszik mint egy darab fa, nulla kezdeményezés, aktivitás. Nálatok mi a helyzet ennyi idő után? Mit tesztek, hogy feljavítsátok a dolgokat?
2019. szept. 10. 20:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy szexi fehérneműt, menjetek el kajálni, majd nyomd a falnak és csináld meg. Ha nem kíván, akkor ennyi.
2019. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

18

Én iszonyat boldog lennék ha így működne a szexuális életünk ahogy nektek. Ennyi év után mit csináltok hogy ugyanúgy kívánja egymást mindkét fél? Ha megbántom vagy olyat mondok azt mindig megmondja ebben nyílt és őszinte. A gyerekek után megváltozott testét a plusz kilókat mindent úgy szeretek ahogy van, kívánom őt nem akarnék ennyit szexelni ha nem így lenne. Nem hiszem hogy többet tudnék tenni azért hogy nőnek érezze magát... De meghallgatok bármilyen ötletet tanácsot

2019. szept. 10. 21:30
 23/33 anonim ***** válasza:

Kedves 18 és 20,


Ezeket a köröket már tíz éve lefutottam.

Igen, a nők lelkisek és a férfiak is. Egy darab s...nak érzem magam tőle hogy elfordul tőlem, ugyanakkor pedig nem egy nő nézéséből látom, hogy bármit megtehetnék vele. Baromi rossz érzés, hogy pont annak nem kellesz akire vágysz.

2019. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

23

Pontosan ugyanezt érzem. Ha én megteszek mindent ő miért nem tesz semmit? Nem az a megoldás hogy szeretőt keresek kb hihetetlen lenne ha valaki újra felnézne rám, ha én lehetnék A Férfi... Nagyon rég éreztem már ezt.

2019. szept. 10. 21:33
 25/33 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, h a kapcsolat gyerekmentes idejében sem akarta annyira a szexet, vagy a gyerekek után vedlett át anyába. Lehet hormonális, lehet az h vitáztatok és érleli magában a tüskét, lehet h az agyára mennek a gyerekek és szeretne én-időt, amiben feltöltődhet.

Nagyon igaz az a mondás, h üres kútból nem lehet vizet meríteni.

Keresd meg a szeretetnyelvét és azon fejezd ki h mennyire odavagy érte.

Randizzatok, mint régen! Hozzátok vissza a jó emlékeket a kapcsolatotokból, amikor még szerelmesek és folytondugniakarósok voltatok.

Meg persze... le lehet szokni a szexről, ha sok sok hónapig (hétig/évig) nem csinálják. Tudom, mert nekem is volt ilyen.

Ezeket mint nő mondom, de hidd el h ha ezeket végigveszed (lehetőleg vele, kibeszélve), akkor siker koronázza majd az erőfesztítéseid. :)

2019. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a 18-as válaszoló. Lehet, hogy megunt titeket a feleségetek. Az én férjem szerencséje, hogy nagyon szeretem a szexet. 6 hónapos a legkisebb gyerek, de a 6 hetet alig tudtuk megvárni.... annyira kívántam... legalább neki jó legyen.
2019. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Lazy Lover ***** válasza:
22%
Hagyjuk màr a felesèged màs döngeti tuti a nōk meg a sexmentes èlet ....
2019. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk pont fordított a helyzet. Én vagyok a nő.

És nagyon irigylem azokat, akiknél a középkori hormonváltozások nem tesznek be.

Szerencsére a férjem nem elutasító, tehát ha kezdeményezek, akkor van szex...

Csak amíg az én étvágyam 40 fölött megnőtt, az övé drasztikusan csökkent.

Kissé már unom, hogy nő létére mindig én kezdeményezek. Így néha azt érzem, nem kíván, már a szex sem olyan, mint régen... Pedig szerinte ilyenről szó nincs, csak egyszerűen nem kívánja olyan gyakran a szexet.

Én már emiatt gondolkodok a kikacsintáson. Hogy újra nőnek érezzem magam.

2019. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Jó neked, legalább van szex. Irigylemg a problémádat, még ha te ezt nagynak is érzed.
2019. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Amikor valaki a szememre hanya hogy miért nem vagyok hűséges akkor mindig el kell magyaraznom hogy ha az lennék én is elszurkulnek kiveszne belőlem a tűz a szikra amitől férfi a férfi. Velem együtt szurkulne a házasság is! Az előző kapcsolatom úgy ért véget hogy az utolsó két évben nem szexeltunk. Én szerettem kitartottam. Aztán szólt hogy van valakije és elköltözött. Ezek után legyen még valaki hűséges..
2019. szept. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!